Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 05 травня 2025
21:46

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Відсьогодні переселенці, які проживають на Дніпропетровщині, можуть подавати заяви на отримання субсидії на оренду житла

Відсьогодні переселенці, які проживають на Дніпропетровщині, можуть подавати заяви на отримання субсидії на оренду житла

Скористатися нею можуть переселенці, чиє житло або залишилося на тимчасово окупованих територіях, або пошкоджене чи зруйноване.

Допомога надаватиметься за умови, що орендар і орендодавець не повʼязані родинними відносинами, ВПО не отримують від держави допомогу на проживання та не є учасниками програми «Прихисток», витрати на оренду перевищують 20% сумарного доходу сім’ї або особи.

Розмір відшкодування визначатиметься індивідуально. Враховуватиметься:

- рівень доходів та кількість членів родини;

- вартість оренди житла.

Оформити субсидію можна офлайн, подавши заяву до Пенсійного фонду України чи в ЦНАП, або ж онлайн через портал електронних послуг ПФУ. Також необхідно надати офіційний договір оренди житла.

Важливо: внутрішньо переміщені особи можуть одночасно отримувати як субсидію на оренду, так і субсидію на житлово-комунальні послуги.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  На архітектурно-містобудівній раді Дніпра вибухнув гучний скандал (25)

•  Біг Тейсті йде з меню McDonald’s: українці ридають (13)

•  Скільки людей проживають в Україні: МВФ оприлюднив оцінку чисельності населення (11)

•  У Дніпрі біля будинку Органної музики Chery Tiggo влетіла у вантажівку: водія легкової автівки шпиталізували (8)

•  Мер Дніпра поконфліктував з ректором ДНУ через Палац студентів та Акваріум (7)

•  У Дніпрі з палацу «Метеор» розкрадають металеві конструкції (7)

•  «У мене немає особистого «водоканалу», «електротранспорту» або «палаців дітей та юнацтва»: Мер Дніпра спростував заяви про рейдерське захоплення Палацу студентів (6)

•  Чи можна брати собак у магазини: думки мешканців Дніпра (опитування) (5)

•  Ошукала роботодавця: поліція Дніпра викрила 27-річну зловмисницю (5)

•  З України не випускали відомої дніпровської адвокатеси. Що зараз? (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
років парку імені Шевченка

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті