Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 08 червня 2026
13:28

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі чоловік через ревнощі застрелив суперника та поранив жінку

У Дніпрі чоловік через ревнощі застрелив суперника та поранив жінку

Поліцейські Дніпра повідомили про підозру 46-річному чоловіку.

Після скоєного злочину підозрюваний намагався втекти, але завдяки професіональним діям правоохоронців його затримали на вул. Набережна Перемоги. З автомобіля фігуранта поліція вилучила гранати, димові шашки, ножі й мисливський нарізний карабін.

19 січня близько 23.20 до поліції надійшло повідомлення про те, що у Самарському районі міста чутно постріли. Слідчо-оперативна група виявила тіло чоловіка з вогнепальними пораненнями. З’ясувалось, що до будинку потерпілої приїхав її знайомий, однак в гостях у жінки був інший чоловік. Розлютившись, підозрюваний здійснив понад 10 пострілів з мисливського нарізного карабіну у чоловіка, ще декілька раз поцілив у ногу жінці. Від отриманих поранень 21-річний гість помер на місці події.

Поранену жінку підозрюваний посадив у своє авто та відвіз до лікарні, після чого поїхав. Отримавши орієнтування на автомобіль зі зловмисником, правоохоронці одразу почали відпрацьовувати місця можливого руху транспортного засобу. Виявили автівку поліцейські управління патрульної поліції на вул. Набережна Перемоги – водія затримали.

З автомобіля підозрюваного правоохоронці вилучили мисливський нарізний карабін, дозвіл на який чоловік мав, набої до нього, чотири гранати, дві димові шашки, два ножі й дві саморобні гранати.

Вилучені речові докази поліцейські направили на проведення експертизи, за результатами якої планується відкриття кримінального провадження за незаконне поводження зі зброєю та бойовими припасами.

Нападника затримали.

20 січня слідчі повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) та ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.



Gorod.dp.ua на Facebook.


Вася  (21.01.25 15:27): Вот шaлaва, малолетнего е6ыря в могилу свела, а мужика на нары. Надо и её закрыть, хватит мужиков из красной книги геноцидить в тылу. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (13)

•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (12)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (7)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (6)

•  Газонокосарка ледь не вбила 55-річного мешканця Дніпра (4)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  У Дніпрі на проспекті Яворницького група підлітків жорстоко побила жінку: розшукують свідків (3)

•  50 пошкоджених будинків і понад 2,1 тисячі вибитих вікон. Філатов розповів про чималі руйнування житлового фонду після нічної атаки (3)

•  У Дніпрі на Новому мості Nissan врізався у Volkswagen після того, як його протаранив Renault: відео моменту (3)

•  У Дніпрі практично завершено надземний перехід над вулицею Харківською (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
років парку імені Шевченка

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті