Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
чт, 04 июня 2026
09:39

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

У Дніпрі запустили безоплатний клуб тай-бо для початківців: деталі

У Дніпрі запустили безоплатний клуб тай-бо для початківців: деталі

У Дніпрі на базі освітньо-культурного Гончаренко центру запустили безоплатний клуб тай-бо. Містян навчатимуть протягом двох місяців, а менторкою клубу буде сертифікована викладачка Аеліта Авраменко.

За словами організаторів, заняття тай-бо — це фітнес-напрямок, вони поєднують елементи бойових мистецтв і аеробіки. Заняття допомагають спалювати калорії, розвивати силу, витривалість та покращувати координацію рухів. Кожне тренування — це потужний заряд позитиву та енергії.

«Ми прагнемо надати дніпрянам можливість не лише фізично вдосконалюватися, а й розвивати впевненість у собі. Тай-бо — це ідеальний формат для тих, хто хоче поєднати активний відпочинок із тренуваннями та відчути себе сильним і сповненим енергії», — кажуть у Гончаренко центрі Дніпро.

На заняттях поєднають відразу три різних видів тренувань:

  • бойове мистецтво тхеквондо;
  • прийоми традиційного боксу;
  • основні заняття звичної аеробіки.

Заняття повністю безкоштовні, а для участі достатньо заповнити коротку форму за цим посиланням. Тренуватися дніпряни зможуть щопʼятниці о 12:00 на базі місцевого Гончаренко центру, що на вулиці Старокозацькій, 40б. З приводу деталей можна звертатися за номером 067-257-06-58.

Гончаренко центр — це найбільша всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, що допомагає людям будь-якого віку отримувати нові знання, розвивати навички та надихати на самовдосконалення.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (27)

•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (7)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (7)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (4)

•  У Дніпрі продовжують програму термомодернізації житлових будинків (4)

•  Швидкісні поїзди у США тепер їздять на дніпровських колесах (3)

•  Підтвердили сказ: на працівника підприємства на Дніпропетровщині напав безпритульний пес (3)

•  У Дніпрі прокуратура через суд зобов’язала знести незаконну автостоянку (3)

•  Популярна TikTok-блогерка з Дніпра загинула у моторошній ДТП на Кіровоградщині (3)

•  Бензин із біоетанолом не призведе до подорожчання пального - Мінекономіки (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
155
лет назад основали Фельдшерскую школу, сейчас это Медицинское училище.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте