Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
ср, 14 мая 2025
15:08

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В Днепре собирали роботов для экспедиции на Марс

В Днепре собирали роботов для экспедиции на Марс

Общественная организация «Ноосфера» провела очередные соревнования по робототехнике для юных конструкторов.

Несмотря на Большую войну, все мы мечтаем о мирных временах, в которые Днепр гордо носил звание «Космической столицы Украины». С мечтами о новых горизонтах покорения космоса «Ноосфера» продолжает обучать талантливую молодежь и проводить увлекательные соревнования.

Очередная Неделя робототехники была посвящена теме Марсианской экспедиции. Об этом в Ноосфере сообщили:

«Вже стало доброю традицією, що в STEM-курс VEX RoboWeek проходить яскраво і насичено, а цього року ще і космічно, бо тема інтенсиву - “Марсіанська математична експедиція”.

Особливістю цьогорічних змагань було те, що на STEM-курс ми набрали дві групи дітей і підлітків за гендерною рівністю. Спочатку змагались між собою три команди дівчат, а наступного дня - три команди хлопців.

Учасники збирали і програмували роботів-героїв, які транспортували геологічні зразки в лабораторії на Марсі, переміщали сонячні панелі, прибирали сміття з міста посадки і багато іншого, що залежало саме від фантазії і підходу команди. Після збірки роботів, встановлення перешкод і тестування, учасники їздили, змагаючись на час, хто більше предметів перемістить за межі поля не порушуючи правил. Результати були і справді вражаючими.

Абсолютно всі учасники посіли призові місця і отримали класні подарунки від Noosphere.

В рамках заходу підлітки здобули практичні навички моделювання і програмування, а також навчилися працювати в команді, розподіляли ролі між собою, демонструючи особисністі якості: лідерство, відповідальність, просторове бачення і стратегічне планування.

Цікаво було спостерігати за командами, які були розподілені за гендерною рівністю. Всі добре проявили і прокачали свої софт і хард скіли.

Варто відмітити, що команди дівчат більше конкурували між собою, а хлопці були зосереджені на процесі. А загалом всі з цікавістю і завзятістю поставились до завдань і дружньо збирали, програмували і керували роботами. Це доводить, що гендерні стереотипи - це всього лише стереотипи. Дівчата ні в знаннях, ні в навичках не поступаються завзятим хлопцям».

Фото – Ноосфера.








Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі підлітки знімали на відео людину, що тоне. Чи знайшли дітей та чому ті не допомогли (11)

•  У Дніпрі з палацу «Метеор» розкрадають металеві конструкції (11)

•  На Дніпропетровщині за рік побільшало на 504 мільйонера (9)

•  У Дніпрі пацієнт пограбував сусіда по палаті: поліція затримала зловмисника (8)

•  У Дніпрі поліція шукає підлітків, які знімали на відео потопаючу людину і не допомогли їй (7)

•  У Дніпрі над Слобожанським проспектом починають будувати надземний перехід (7)

•  На Дніпропетровщині створять ще 10 сучасних майстерень у профтехах та коледжах (6)

•  У Дніпрі на Набережній Перемоги у потрійній ДТП Audi «закинуло» на мотоцикл: відео моменту (6)

•  У Дніпрі поліцейські встановили підлітків, які влаштували небезпечні «розваги» на електропотязі (5)

•  У Дніпрі на Донецькому шосе чоловік загинув під колесами трамвая (відео моменту) (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
лет Историческому музею

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте