Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пн, 28 июля 2025
09:02

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Днепровский проект стал победителем международного конкурса по архитектуре

Днепровский проект стал победителем международного конкурса по архитектуре

Проект бистро на проспекте Яворницкого был удостоен международной премии «Architecture Masterprize».

Этот проект уже реализован, и оценить его могут все посетители бистро.

Как признают авторы проекта, их вдохновляли мотивы аналогичных заведений в Италии.

Об итогах архитектурного конкурса и его днепровском проекте сообщили на сайте village.com.ua:

«Міжнародна архітектурна премія Architecture Masterprize оголосила переможців 2024 року. Серед лауреатів три українські проєкти.

Відзнаки Best of Best отримали два проєкти YOD Group, перемогу в одній з категорій також здобув проєкт бізнес-центру архітектора Олександра Босенка.

Бістро Lumo у Дніпрі від YOD Group - Best of Best у категорії Commercial Interior.

Lumo – це бістро на одній з центральних вулиць Дніпра. Натхненням для проєкту стала Італія з її міксом культури.

«Мозаїка, клітинка і фактурний шпон – це відсилки до творчої групи Memphis, яка збурила італійський дизайн у 1980-х роках минулого століття», – розповідають у YOD Group.

У центрі концепції заокруглений бар, над яким розмістили шапку-світильник, що «нагадує бізе на торті». Крізь панорамні вікна з вулиці та скверу навпроти також видно підсвічений бар».

Фото – Александр Ангеловский.








Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (14)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (7)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (6)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  Кабмін виділяє понад 270 млн гривень на доплати вчителям (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
лет тому назад начали строить Набережную

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте