Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вс, 09 марта 2025
03:10

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Трое героев Днепропетровщины получили высокие награды

Трое героев Днепропетровщины получили высокие награды

Еще трое воинов нашего региона были отмечены за свой подвиг при защите Украины.

Все они служат в одной бригаде территориальной обороны. Но у каждого – своя судьба и свои функции на фронте.

Об этих воинах рассказали в Днепропетровском областном ТЦК и СП:

«Владислав, який добровільно став на захист країни, починав піхотинцем. Втім, прагнув бачити все, що коїться на полі бою. Оволодів управлінням дронами та долучився до побратимів з аеророзвідки. Разом нищать ворожу бронетехніку. Рахунок пішов на десятки. Воїн отримав відзнаки «Хрест хоробрих» від Головнокомандувача ЗСУ та «За зразкову службу» від Міноборони.

На грудях же двох Сергіїв тепер виблискує «Хрест Сил територіальної оборони». Один – гранатометник. Слідкує, аби зброя не підводила й завжди била прицільно. Інший до повномасштабної працював на швидкій, а зараз – фельдшер на передовій. Із самого пекла евакуював більше сотні поранених.

Пишаємося! Віримо в них і Перемогу!».



Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Поліцейські Дніпра затримали 40-річну жінку за підозрою у крадіжці з торгівельного центру міста (21)

•  Перший низькопідлоговий трамвай Tatra з’явиться у Дніпрі не раніше грудня 2025 року (18)

•  Жителів Дніпра атакують зграї безпритульних собак. Що робити? (13)

•  На місці резонансної аварії у Дніпрі встановлять світлофор (10)

•  Сквер Прибережний руйнується на очах (10)

•  У Дніпрі підбили попередні підсумки опалювального сезону та назвали дати його завершення (10)

•  Швидко, зручно, безготівково. У Дніпрі запрацювала оплата проїзду в громадському транспорті через мобільний застосунок «єДніпро» (9)

•  Подарунок від Лейпцига: на маршрути Дніпра вийшли ще 5 сучасних трамвайних вагонів (7)

•  Історія Дніпра: 50 років тому почали будувати готель «Парус» (7)

•  У Дніпрі оберуть нового генерального підрядника з будівництва метро (6)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
125
лет со дня рождения Владимира Васильевича Самодриги – выдающегося архитектора, чьи здания известны каждому жителю Днепра

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте