Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пн, 21 апреля 2025
21:33

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Черное море заглянуло в Днепр

|«« «« »» »»|

Неповторимую атмосферу нашего любимого моря в Днепровском музее «Память еврейского народа и Холокост в Украине».

Напомним, что этот музей работает в КДЦ «Менора». Здесь открылась новая выставка «Пощастило тобі, Чорне море…», о которой в музее рассказали следующее:

«У Музеї «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» відбулося відкриття виставки «Пощастило тобі, Чорне море… Вибрані історії єврейських майстрів Слова з міста на березі Чорного моря», організованої спільно з Музеєм геноциду «Територія пам’яті» (м.Одеса) за підтримки Об'єднаної єврейської общини України.

Виставка розповідає про життя та творчість видатних єврейських поетів, письменників, та інтелектуалів, які жили і творили в Одесі наприкінці ХІХ – на початку ХХ ст. Серед них – Хаїм Бялик, Марк Варшавський, Матвій Гарцман, Грицько Кернеренко, Кадя Молодовськи, Семен Фруг та інші.

На той час це місто на березі Чорного моря було одним із найбільших єврейських літературних центрів. З Одесою пов’язані життя і творчість цілої плеяди поетів та письменників, які писали івритом та їдишем, українською і російською. Їхні життєві історії, сповнені трагізму, мужності та натхнення, відображають багатогранність єврейської культури та її внесок в українську та світову літературну спадщину.

Ініціатори та творці виставки – історик Павло Козленко та фотограф Микола Горшков –спробували закарбувати власні відчуття від відвідання одеських подвір’їв, де з-під пера та на друкарських машинках виникали шедеври Слóва поетів відомих і майже забутих… Цей проєкт покликаний повернути їхні імена та чудові рядки, що занурюють в атмосферу, збурюють відчуття і спогади, пов’язані з містом на березі Чорного моря. Виставка триватиме до 21 серпня. Щиро запрошуємо до перегляду!».

Фото – Музей «Память еврейского народа и Холокост в Украине»

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте также:


фыва  (30.07.24 21:57): ''Наше'' и ''любимое'' в отношении моря пишутся в кавычках. Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі на прохання містян перенесуть одну з зупинок найпопулярнішого трамвайного маршруту №1 (18)

•  «Укрпошта» торгуватиме ковбасою: у держкомпанії анонсували «революційну» послугу (16)

•  Україна перейде на номінальну напругу відповідно до євростандарту (13)

•  Дніпро отримав 100 каналізаційних люків від Уряду Японії у рамках програми екстреного відновлення (10)

•  Дніпровський силач-рекордсмен дав інтерв'ю для Книги рекордів Гіннеса (6)

•  У Дніпрі продається Мадонна з айфоном (6)

•  Рекордний курс: євро подорожчав. Чи зміняться ціни на продукти та послуги – розказав експерт з Дніпра Володимир Косюга (4)

•  На Днепропетровщине браконьєр чотирма сітками виловив біля 50 кг риби (4)

•  У Дніпрі викривач суддівської корупції не лише втратив адвокатське свідоцтво, а й сам став підозрюваним (4)

•  Без заторів і зупинок: що таке «зелена хвиля» та де вона діє у Дніпрі (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
аварийных детских и тренажерных площадок планируется отремонтировать в 2024 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте