Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
чт, 16 июля 2026
18:15

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Театр «Верим!» подвел необычный итог сезона

Театр «Верим!» подвел необычный итог сезона

Для Днепровского молодежного театра «Верим!» этот сезон стал насыщенным настолько, насколько позволяет Большая война.

Война наложила отпечаток и на завершение сезона.

Из-за постоянных воздушных тревог и отключений света финальный в этом сезоне спектакль «Біла пошесть» был отменен.

Подводя итог сезона, в театре «Верим!» рассказали не только об успехах, но и о четырех актерах театра, которые служат на передовой:

«Театр «Віримо!» оголошує закриття театрального сезону.

Не дивлячись на скасовану виставу «Біла пошесть», яка мала ознаменувати цю подію, ми невимовно вдячні, що цьогорічний сезон відбувся. І що він був насиченим настільки, наскільки це дозволяє сьогодення.

Здебільшого, все здійснилося завдяки вам, любі глядачі. Дякуємо, що були з нами у холод та спеку, у хвилини радості і розпачу. Ми зустрічались з вами у Дніпрі, Києві, Чернівцях, Празі та Відні. І будь-де відчували, що наша праця потрібна. А це відчуття і є гарантом нашої віри.

Складний сезон, в якому, тим не менш, народилася премʼєра. Віримо, що у наступному сезоні таких свят буде більше.

Дякуємо вам всім за ці десять місяців, і до зустрічі восени!

У цьому сезоні ще двоє наших акторів приєдналися до лав ЗСУ і, відтепер, загалом, ми чекаємо на повернення чотирьох дуже важливих та коханих одиниць нашого маленького колективу: Олександра Корніленка, Володимира Володимирова, Сергія Клименка та Кирила Міхольського.

Наші рідні хлопці. Наші актори.

Величезна, безцінна частина нашого театру. А наразі - частина зовсім іншої важливої справи.

Цей театральний сезон мають підсумувати саме ваші фото.

Дякуємо вам і будемо дякувати! Чекаємо додому! Любимо!

І навіть цих слів замало…».

Фото – театр «Верим!».

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Нові тарифи на воду у Дніпрі: що змінилося та чому їх перегляд став неминучим (9)

•  Жителі Дніпра просять президента країни заборонити скошувати газони (7)

•  «Без розголосу справу знову закриють»: дружина померлого під час ВЛК у Дніпрі вимагає справедливості (6)

•  У місті Самар оголосили нагороду в 50 тисяч гривень за інформацію про вандалів, які осквернили меморіал жертвам фашизму (4)

•  У Дніпрі встановили нові тарифи на воду (4)

•  Дніпровський бізнесмен Вадим Єрмолаєв вважає, що офіцери ГУР причетні до замаху на його родину - відкритий лист бізнесмена (3)

•  До музею «Машини Часу» передали рояль, пошкоджений під час російської атаки на Дніпро (2)

•  У Дніпрі на Словацькій Toyota вʼїхала у трамвай №15, який відлетів у Lanos: кількох людей доставили в лікарню (2)

•  На Дніпропетровщині засуджено чоловіка, який намагався зґвалтувати трьох жінок (2)

•  Дніпрянин Валерій Гусенко «подарував» місце на Олімпійських іграх своєму шкотовому (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
130
лет назад в Екатеринославе появилась первая телефонная станция.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте