Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пт, 14 июня 2024
19:05

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Элита инженеров будущего Украины собралась в Днепре

Элита инженеров будущего Украины собралась в Днепре

В НТУ «Днепровская политехника» они провели соревнования по мехатронике.

Будущее нашей страны во многом зависит от современной талантливой молодежи.

Самые одаренные школьники области соревновались в мехатронике - умении программировать роботов на выполнение сложных задач.

Как сообщает Дмитрий Кисилевский, в соревнованиях приняли участие 20 команд:

«Майбутня еліта інженерної професії зібралась у Дніпрі. На базі університету Дніпровська політехніка відбулись змагання школярів з мехатроніки. На етапі відбору змагались 20 команд, а у фінал вийшли 6 з них.

Хлопці й дівчата змагались у вмінні запрограмувати роботів на виконання непростих завдань. Тут важливі й знання електроніки й програмування, й командна робота.

Спроможність запустити складний механізм, знайти помилки в його роботі й швидко прийняти необхідні конструктивні рішення - це те, за що дорослим спеціалістам великі компанії готові платити великі гроші. Поки що школярі тренують ці навички на змаганнях, але дуже скоро промислові підприємства конкуруватимуть за можливість надати їм робоче місце.

Такі змагання - елемент екосистеми технічної освіти, яку ми будуємо в Дніпрі у співпраці з Дніпровською політехнікою, компанією Інтерпайп і Дніпровської міською радою. По напрямку мехатроніка до неї входять навчальні лабораторії в школах Лівого берегу. Зараз їх 4, цього року плануємо ще. Дві лабораторії в Дніпровській політехніці - вже з дорослим обладнанням, система профорієнтації і змагання. Таким чином ми формуємо навчальний маршрут, який проведе дитину від інтересу до точних і природничих предметів в школі до сучасної затребуваної професії.

Мої вітання переможцям змагань:

Дніпровський ліцей №3 у складі Рудих Кірілл, Білокінь Поліна (куратор Спичак Олександр)

Камʼянський ліцей №13 у складі Присвітлий Володимир, Левченко Максим (куратор Хохлова Лариса)

Дніпровський ліцей №139 у складі Окул Микола, Верпаховський Ярослав (куратор Безотосний Григорій).

Приємно, що переможці - це саме той ліцей, з якого ми почали свій проект будівництва у Дніпрі класів мехатроніки. Після паузи, повʼязаної з війною, ми вже відновили цей проект.

На місці кадровиків великих промислових компаній я б вже зараз брав на олівець імена призерів й уважніше придивився до всіх учасників змагань».

Фото со страницы Дмитрия Кисилевского.
Gorod.dp.ua на Facebook.


Ч  (11.06.24 12:54): Конечно, важнее собирать роботов и писать коды для ЭВМ, чем строить самолёты, мосты, трактора, заводы, дороги и станки. Это же для мечты, а то для реальной жизни, кому нужно это скучное занятие, веселее цацками заниматься! Ответить | С цитатой | Обсуждение: 1
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
406
домов ОСМД и ЖСК обновлены в Днепре в 2023 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте