Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 03 червня 2025
07:30

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Нічна перлина: як виглядає Успенська площа у Дніпрі у вечірній час доби

Нічна перлина: як виглядає Успенська площа у Дніпрі у вечірній час доби

Історичне серце Дніпра, площа Успенська, після реконструкції відкрила свої двері для містян. Її оновлений образ вражає вечірнім сяйвом, поєднуючи в собі сучасний дизайн та історичну атмосферу. Реконструкція розпочалась у 2021 році, тривала довше, ніж планувалося, через війну.

Після реконструкції Успенська площа у Дніпрі перетворилася на справжню перлину міста, яка вражає красою не лише вдень, але й уночі. Завдяки сучасному освітленню, площа сяє новими барвами, створюючи затишну атмосферу.

Відвідувачі можуть насолодитися прогулянкою по оновлених алеях, посидіти на зручних лавочках, помилуватися фонтаном, який підсвічується різнокольоровими ліхтарями. Для дітей обладнано сучасний майданчик з гірками та гойдалками, який також гарно освітлений.

Зазначимо, що на площі висадили понад 200 дерев, встановлено автоматизовану систему поливу та проклали велосипедну доріжку. Площу оснастили сучасним освітленням, споруджено електрощитову та санвузол.

Завдяки оновленому дизайну, площа стала більш зручною для людей з інвалідністю та привабливою для відвідувачів будь-якого віку.

Як виглядає зараз Успенська площа у вечірній час – дивіться в матеріалі «Наше місто»:

Gorod.dp.ua на Facebook.


Наталія  (06.06.24 09:30): Мене бісить, що в продовж війни я сиджу без світла, а Успенська площа сяє... і фонтани повключали!
Що без фонтанів і яскравого освітлення не обійдемося при війні? Г А Н Ь Б А!!! Меру і його команді! Після війни будемо прикрашати наше місто
Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Отец Альбертовича  (06.06.24 08:48): Идиоты ночью комендантский час, кто может знать кроме мусоров как она выглядит Відповісти | З цитатою | Обговорення: 2
фыва  (06.06.24 03:04): Не забудьте ее переименовать - например, в Жемчужную. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі нові правила тиші: заборонили рух гучного транспорту (10)

•  У Дніпрі стартує масштабний ремонт трамвайної лінії: Трамваї №1 призупинять рух до листопада (оновлено) (9)

•  У 8-річного школяра з Дніпра – найдовша коса в Україні! (7)

•  Лікарку з Дніпра оштрафували на 51 тисячу за приховування в декларації 3,2 млн гривень (7)

•  У Дніпрі водій BMW припаркувався посеред проїзної частини та паралізував рух тролейбусів (7)

•  У Дніпрі на Метробудівській водій Audi збив з ніг пішохода, який перебігав дорогу: відео моменту (6)

•  Ціни на популярні овочі в Україні переписали: що та скільки тепер коштує (5)

•  Середня зарплата для розрахунку пенсій зросла майже до 20 тисяч гривень (4)

•  У Дніпрі на Пастера чоловік вломився в офіс та стрибнув з даху на асфальт: що кажуть в поліції (4)

•  Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Дніпрі (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
років Свято-Успенському собору

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті