Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 17 травня 2024
11:55

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Спортсменки з Дніпропетровщини стали призерками чемпіонату України з пауерліфтингу

Спортсменки з Вільногірська, що на Дніпропетровщині, вибороли медалі на чемпіонату України з пауерліфтингу.

Про це сказано у Telegram-каналі Вільногірської міської ради.

Вероніка Стороженко здобула дві "бронзи" у вправах жим штанги лежачи та станова тяга. Дівчина виступала у ваговій категорії до 63 кілограмів.

Альбіна Ніхаєнко стала срібною призеркою в жимі штанги лежачи у ваговій категорії до 69 кілограмів.

У загальному заліку серед дівчат збірна команда Дніпропетровщини посіла перше місце.

Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед юнаків та дівчат проходив з 27 по 30 квітня в Коломиї на Івано-Франківщині.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.