Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вт, 03 июня 2025
05:16

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

«Днепровская политехника» будет сотрудничать с настоящими мастерами света

|«« «« »» »»|

Этот днепровский вуз подписала договор о системном сотрудничестве со всемирно известной фирмой «Эксполайт».

Напомним, что проекты этой днепровской фирмы реализуются во всем мире, за что «эксполайтовцы» уже получили множество престижных наград.

Не забывают они о и Днепре. Один из недавних проектов этой фирмы – подсветка реконструированной Успенской площади.

А теперь свои знания и опыт сотрудники «Эксполайта» будут системно передавать студентам НТУ «Днепровская политехника». Шаги к этому сотрудничеству были сделаны еще в прошлом году, о чем рассказал арт-директор этой фирмы Николай Каблука:

«Дуже приємно бачити, що в рідному місті, навіть під час війnu, розвиток сфери освіти також не зупиняється. Ми тримаємо у фокусі, окрім допомоги фронту, ще й розвиток України у перспективі, а тому нам також важливо та приємно долучатися до системної підтримки освітніх закладів.

Нещодавно пройшла зустріч з ректором і командою менеджменту університету «Дніпровська політехніка».

І тепер наша співпраця, яка вже триває понад рок, вийшла на новий рівень — ми підписали масштабний договір про системне партнерство. Тепер ще й Expolight в одному ряду компаній - партнерів таких як DTEK, Siemens, SoftServe, Інтерпайп.

Цей університет один з самих прогресивних, приклад новітнього розвитку явно в великій динаміці. Нас дуже вражає такий підхід. Він під час війни відкриває нові практичні лабораторії, розвиває робототехніку, програмування та ін. І ми, звичайно, зацікавлені допомагати вищим закладам та стимулювати контакт сучасного бізнесу з освітою. І, звичайно, ми також зацікавлені талановитих молодих кадрах. Ми завжди робили нажим на студентів, які потім зростають в нашій в команді.

Ми вважаємо, що знання — це інвестиції в майбутнє, це надважливо. Віримо не тільки в перемогу, а й велике майбутнє нашої країни, тому цьому потрібно приділяти увагу — освіті, науці, вихованню молоді. Тому великий респект всім тим, хто дотичний до цього, і ми раді бути серед них».

Фото со страницы Николая Каблуки

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі нові правила тиші: заборонили рух гучного транспорту (10)

•  У Дніпрі стартує масштабний ремонт трамвайної лінії: Трамваї №1 призупинять рух до листопада (оновлено) (9)

•  У Дніпрі водій BMW припаркувався посеред проїзної частини та паралізував рух тролейбусів (7)

•  У 8-річного школяра з Дніпра – найдовша коса в Україні! (7)

•  Ціни на популярні овочі в Україні переписали: що та скільки тепер коштує (7)

•  Лікарку з Дніпра оштрафували на 51 тисячу за приховування в декларації 3,2 млн гривень (7)

•  У Дніпрі на Метробудівській водій Audi збив з ніг пішохода, який перебігав дорогу: відео моменту (6)

•  У Дніпрі створюють нову зону відпочинку (4)

•  Останній дзвоник у Дніпрі: парк Шевченка та острів Монастирський заполонили випускники (4)

•  Середня зарплата для розрахунку пенсій зросла майже до 20 тисяч гривень (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
150
лет со дня рождения Льва Писаржевского

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте