Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 27 червня 2025
09:54

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Субвенція в 11 млн грн від Дніпра. Взаємодія міста з Дніпровським районним управлінням поліції

|«« «« »» »»|

Безпека дніпрян у пріоритеті. Тому мерія Дніпра продовжує співпрацювати з правоохоронними органами та ДСНС.

Дніпровське районне управління поліції. Тут уже задіяні у роботі 5 спеціально обладнаних автівок Renault Duster. Їх придбали завдяки субвенції з міського бюджету торік. Вони були потрібні для швидкого реагування на виклики.

«Оперативна обстановка у місті є контрольованою. За вихідні (06 — 07 квітня) на спецлінію 102 надійшло 417 повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. З резонансних – був розбійний напад, поліція швидко прибула на місце та встановила зловмисника. Його затримано», — каже заступник начальника Дніпровського районного управління поліції з превентивної діяльності Роман Яровий.

Повна взаємодія міської влади та поліції, авжеж, сприяє безпеці та правопорядку в місті.

«У 2023 році міська влада надала допомогу у вигляді субвенції в розмірі 11 млн грн на придбання пально-мастильних матеріалів та 5 службових авто. Цьогоріч теж уже заплановане надання субвенції. У квітні це питання розглянуть на сесії міської ради», — прокоментував Дмитро Редька, заступник директора департаменту громадського порядку і цивільного захисту Дніпровської міськради.

До того ж торік міська рада передала пожежній частині ДСНС одну з найбільших у країні драбин. Її довжина 60 метрів.

«Може використовуватись для безперервної евакуації людей з верхніх поверхів. Уже відпрацьовували заняття на ній. Дістає вона майже до 17 поверху. Обладнана пожежним ліфтом: до 4 осіб одночасно можуть перебувати», — розповів начальник однієї з пожежних частин ДСНС Олексій Зуєв.

Кількість виїздів ДСНС по місту за місяць у середньому – 768. «Щодня кожна частина виїздить на 30-40 викликів. Нині це паління сухостою, люди нехтують правилами пожежної безпеки», — уточнив рятувальник.

«Міська рада постійно співпрацює з підрозділами ДСНС, які обслуговують Дніпро. Торік було виділено допомогу у вигляді субвенції 1,4 млн грн для придбання пально-мастильних матеріалів. Будемо й надалі взаємодіяти та допомагати», — підсумував Дмитро Редька.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (12)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (7)

•  Мандрівник із Дніпра побував у всіх країнах світу! (5)

•  У Дніпрі яскраво відзначать 128-у річницю міського трамвая (4)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (4)

•  В Україні змінилися ціни на землю: скільки зараз коштує гектар (3)

•  У Дніпрі на Великій Діївській зіткнулись ВАЗ та мотоцикліст: водій двоколісного в лікарні (відео моменту) (3)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи вантажівка врізалася у трамвай №5: відео моменту ДТП (3)

•  На сцені ДніпроОпери стався яскравий вибух (3)

•  «Одна з причин — руйнування Каховського водосховища». Цьогоріч аномально рано зацвіла річка Дніпро. Що каже фахівець (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
150
років від дня народження Лева Писаржевського, одного із найвидатніших учених міста

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті