Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 26 травня 2025
01:01

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Подружжя акторів з Луганщини про жахи «руського миру» та вимушений переїзд до Дніпра

Подружжя акторів з Луганщини про жахи «руського миру» та вимушений переїзд до Дніпра

Подружжя акторів Олександр Михайлов та Анастасія Леміш з початком повномасштабного вторгнення російських загарбників були вимушені переїхати до Дніпра із рідної Луганщини. В Северодонецьку в них була квартира і робота, але усе знищили окупанти.

До Міжнародного дня театру, який щорічно відзначають 27 березня, журналісти «Відкритого» поспілкувалися з подружжям акторів. Вони на власні очі бачили, що робить з мирними містами «руський мир».


«Ми познайомились в театрі. Я тоді ще недостатньо професійний був як актор. Настя була вже з великим досвідом. Вона звичайно на нас на акторів-аматорів дивилася, м’яко кажучи, з посмішкою», – зазначив актор театру Олександр Михайлов.

До Дніпра родина переїхала два роки тому, а професійну кар’єру починали в одному з театрів Сєвєродонецька.


«Саме війна відкрила для нас, що гроші, матеріальне – це виявляється не так і важливо. От у нас з Сашком погоріли квартири в Сєвєродонецьку. І так з одного боку воно болить, воно там всередині живе, сидить, тим камінцем. А з іншого боку, ми живі», – підкреслила акторка Анастасія Леміш.

Нині росіяни продовжують нищити все українське. За офіційними даними окупанти зруйнували понад 1 700 культурних об’єктів. А найбільшою трагедією став Драмтеатр у Маріуполі. 16 березня 2022 року росіяни скинули на нього авіабомбу. На той момент там перебувало понад 1 000 цивільних.

«Це була трагедія – і маріупольський театр, і луганський театр також, в Сєвєродонецьку. Туди поцілив танк і там просто будівля зруйнувалась. Це жахливо», – розповів Олександр Михайлов.

Детальніше дивіться в сюжеті Відкритого:

Журналістка: Каріна Зейналова
Оператор: Данило Варава

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
років «Китайській стіні» на Перемозі

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті