Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пт, 25 июля 2025
22:42

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В Днепре проведут хоккейный турнир памяти погибшего игрока и Героя

В Днепре проведут хоккейный турнир памяти погибшего игрока и Героя

15-16 марта в нашем городе пройдет хоккейный турнир памяти Макара Ерофеева – талантливого защитника хоккейной команды и героя, отдавшего жизнь за свободу Украины.

Макар Ерофеев погиб на фронте 4 месяца назад. Память о нем трепетно хранят его коллеги по команде и родные.

15-16 марта в память о нем пройдет хоккейный турнир в Ледовой арене на Набережной Заводской. Об этом сообщила мама Макара, психолог Ирина Ерофеева:

«15-16 березня в Дніпрі відбудеться дитячий хокейний турнир на честь нашого сина - захисника хокейної команди, відданого захисника України Макара Єрофєєва.

Ми дуже вдячні всім командам, що незважаючи на війну, продовжують тренування і змагання, їх батькам і тренерам, що вчать дітей не здаватися в самі важкі часи ! Наша родина заснувала приз на кращого захисника для кожної команди.

Всім організаторам, спортивній школі, нашому тренеру Волошину Володимиру Васильовичу, та спонсорам турниру дякуємо, за те що Макар продовжує своє життя через вашу шану.

Турнір відбудеться на льодовій арені м. Дніпра, за адресою: вул. Набережна Заводська, 53.

15.03.2024-16.03.2024

Перший день - пʼятниця 15.03.24:

Початок гри о 15:30-16:30

Відкриття 18:20-19:20

Другий день - субота 16.03.24:

Початок гри 9:00-10:00

Нагородження 10:00.

Всім переможної весни і світлої памʼяті ! Сьогодні 4 місяці…»

.


Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  Про роботу автобусів №6К та №9К (6)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•  У Дніпрі стартували рейди з виявлення машин-порушників (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
36
км. общая протяженность колесоотбойного бруса в Днепре

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте