Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пн, 04 марта 2024
13:37

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Сезонний спад цін на авто з США. Як купити авто з 80% вигодою?

Сезонний спад  цін на авто з США. Як купити авто з 80% вигодою?

Зимовий період - найкращий для купівлі авто з США в Україну. Саме зимою ціни вважаються найбільш низькими і багато українців чекають саме цього періоду для купівлі авто з Америки для себе чи подальшого перепродажу.

Все це пов'язано з тим, що зимній період - це подача річних звітів страхових компаній в США і тому, їм набагато вигідніше продати авто на 50-70% дешевше, ніж платити за кожен автомобіль річний податок. Додатково зимовий період - це найбільше авто, які потрапляють на аукціону у зв'язку з великою кількістю дтп на дорогах і доповнює це все - бум продажів нових автомобілів в автосалонах США. Ці всі фактори і знижуюсь ціни на 50%, а то і на 80% за автомобіль і дає змогу купити авто з максимальною вигодою.

Що найвигідніше купляти в сезонний спад?

1. Всі електромобілі. Ціна на Tesla S може опускатися до 5000$ і в Україні "під ключ" 9700$. Це найкращий період взяти любий електромобіль для себе чи для перепродажу.

2. Преміум авто. Всі преміальні марки дуже суттєво втрачають у ціні і тому можно купити авто з великим дисконом.

3. Кросовери до 5 років. Це найбільш популярний тип авто в Україні, який замовляюсь з США. Вигідно можна взяти всі кросовери, які продаються в США і доставити в Україну. 

Оплата та час доставки.

Середній час доставки авто з США в Україну - 40-55 днів з моменту купівлі авто на аукціоні. Після доставки потрібно зробити косметичний ремонт та поставити авто на облік. Цей період займає від 5 днів і більше. Оплата за автомобіль розділена на 3 частини і клієнт сплачую поетапно по мірі виконання замовлення. Основна частина оплат відбувається вже по доставці авто.

Компанія "Американ Авто" пропонує авто з США повністю "під ключ" та працює по всій Україні та надає знижку 50% на послуги у період сезонного спаду цін. Для підбору, можна скористатися каталогом авто з США https://americanavto.com/cars/ , де представлено більше 5000 автомобілів. Для підбору чи консультації авто з США, телефонуйте за номером 7 днів на тиждень - +38 (068) 790-79-99


Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
7
новых региональных полигонов бытовых отходов будут построены в регионе к 2027 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте