Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пн, 04 марта 2024
12:51

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Суд вынес новое решение по поводу застройки Набережной Победы

Суд вынес новое решение по поводу застройки Набережной Победы

Активисты продолжают добиваться запрета на строительство в прибрежной зоне этого массива и создания природного заказника в районе косы.

Уже почти два года продолжаются выступления активистов и местных жителей по этому вопросу. Городской сайт рассказывал о начале и развитии этой истории.

В настоящий момент инициаторы идеи пытаются доказать свою правоту в судах.

Вчера Апелляционным судом было вынесено новое решение, о котором сообщили представители инициативной группы:

«Десь два роки пройшло з початку мітингів на Перемозі проти забудови зеленої зони.

Сьогодні, нарешті, Третім апеляційним судом було підтримано рішення суду першої інстанції у частині незаконності змін функціонального призначення теритоірії Набережній Перемоги з зеленої зони на громадську забудову. Тепер її забудова не відповідатиме містобудівній документаціїї.

Зелена зона, яка є частиною екологічної мережі області, повинна стати заказником, а не забудовою.

Ще паралельно скасовано зміну функціонального призначення частини територій парку Богдана Хмельницького, зелених зон Придніпровська, Лівобережжя та інших ключових територій екологічної мережі нашого міста.

Дякую жителям міста за підтримку».

Отметим, что это решение может иметь далеко идущие последствия. Если оно останется в силе, то потребует пересмотра положений нового Генплана, который был введен в действие несколько лет назад.


Gorod.dp.ua на Facebook.


Віра  (06.12.23 22:27): Під скатертину. Ответить | С цитатой
Віра  (06.12.23 22:26): В 2005 році, перед прийняттям Генерального плану, міська влада за бюджетні кошти замовила в Інституті проблем природокористування та екології НАН України науково-дослідну роботу "Обгрунтування раціональної структури рослинних об'єктів міста з метою розробки заходів озеленення, охорони та відтворення запасів природних рослинних ресурсів для підтримки їх екологічних та рекреаційних функцій".

Дослідження проводилися за період 1995-2005 роки і стосувалися динаміки змін, що відбувалися з зеленими насадженнями міста.

РЕЗУЛЬТАТИ наукової роботи не задовольнили міську владу і її сховали під ***, але тиждень тому змогла отримати цю роботу і знаю про що пишу.
Ответить | С цитатой | Обсуждение: 3
Віра  (04.12.23 21:35): Ось далеко не повний перелік адрес де зелені насадженя зникли на територіях, що вже були включені до переліку зелених зон, що не підлягають забудові рішеннями сесії:

- Б.Слави, 3 (АТБ),
- Набережна ж/м Перемога-3 (Церква),
- Б. Слави (кафе "КАРУСЕЛЬ"),
- Б.Слави (торгові павільйони),
- Б.Слави, 17 (ТРЦ не вийшло збудувати, використовують під стоянку),
- Вхід на Мандриківську косу (кафе з червоної цегли),
- Набережна (БАРТОЛОМЕО ЖК. ресторан, готель і т.д),
- Набережна (кафе КАМЕЛОТ),
- Набережна (ресторан РАЗГУЛЯЄВ),
- Набережна (спорткомплекс ВОСХОД),
- Набережна (спорткомплекс до ЄВРО-баскету в 2014), автосалон і т.п.
- сосни на ж/м Північний (церква),
- пр. Правди коло прохідної заводу Карла Л (АТБ),
- пр. Правди коло апеляційного суду (парковка + ТРЦ),
- Новий міст (ТРЦ ВАВІЛОН),
- Новий міст (ТРЦ КОМФІ),
- парк В. Дубініна (майже повністю знищено),
- сквер коло цирку (парковка),
-сквер на пл. Успенській (знищено),
- парк Б.Хмельницького (ЖК + адмінбудівля ст
Ответить | С цитатой | Обсуждение: 2
Віра  (04.12.23 19:48): Пояснюю.

До зелених зон рекреаційного призначення (30 %) відносяться зелені зони з БЛАГОУСТРОЄМ для відпочинку мешканців населеного пункту: парки, сквери, набережні, бульвари.

До зелених насаджень санітарного призначення відносяться зелені насадження вздовж транспортних магістралей, ЖД полотна, ЛЕП, промислових підприємств та інших забруднюючих об'єктів.
Ответить | С цитатой | Обсуждение: 1
Віра  (02.12.23 22:27): В пояснювальній записці до Генплану 2007 року сказано, що місто забезпечене зеленими зонами загального користування рекреаційного призначення лише на 30% від нормативу.

В пояснювальній записці до Генплану 2020 року, що був скасований апеляційним судом 30.11.23, указано вже майже 60 %.

Збільшили цей процент ШТУЧНО та умисно за рахунок плавнів, міських лісів, санітарних зон автомобільних магістралей, ж/д доріг та промзон. Ці території не можуть бути РЕКРЕАЦІЙНИМИ.

Може хтось з дніпрян пригадає, ДЕ створювалися за останні десятиліття НОВІ парки, сквери, бульвари? Не на місці зелених насаджень, а на пустирях і в величезних кількостях.

Проте кожний мешканець міста був свідком знищення величезної кількості зелених зон під ТРЦ, ЖК, церкви, заправки, офісні центри та ін.
Ответить | С цитатой | Обсуждение: 3
Вилен Ульянов  (02.12.23 03:10): Как интересно, еще и выделено жирным шрифтом – написано про "далекосяжні наслідки" и принятие генплана. Что ж это за генпланы такие, которые рассчитаны на десятилетия, но новые редакции меняют каждые три-пять лет? И что, такие изменения (вероятно, связанные с желанием переделить городские участки) не несут в себе далеко идущие последствия?
Это просто ужас, так писать и убеждать людей, что очередное уничтожение следующей зеленой зоны, "грозит" им далеко идущими последствиями... Это как на той же Победе, на нескольких массивах - сколько уничтожено зеленых скверов под черно-коричневую унылую застройку и что, застррйка та не повлекла далеко идущие последствия? Так когда участки отбирали у жителей Победы их не спрашивали, и никто не говорил об "угрозе пересмотра генплана". Хотя, если идет застройка, то при новом планировании всегда приходится её учитывать и вносить изменения.
Ответить | С цитатой
житель Победы  (01.12.23 14:58): Спасибо неравнодушным жителям города .
Только вместе мы сила.
Ответить | С цитатой | Обсуждение: 1
городской  (01.12.23 12:39): Набережная это общая собственность всех граждан Украины и кто такие эти активисты чтобы требовать её передачу в исключительное пользование неизвестным заинтересованным лицам?
Хотят жить в "зелёной зоне" пускай в лес перебираются, горожане только вздохнут с облегчением, уже всех утомили своими рейдерскими замашками, набережная наша общая собственность а они у горожан её отжать хотят под видом защиты зелёной зоны.
Вон, достаточно глянуть во что превратил реку любимец жителей Победы Дидух - в зловонную, гниющую свалку полную опасных патогенов но жители Побед от этого в восторге, уничтожает реку, уничтожает всё живое.
Ответить | С цитатой | Обсуждение: 3
Citizen  (01.12.23 11:40): Браво ! Ответить | С цитатой
Інна  (01.12.23 11:31): Три роки ми боремося проти забудови зеленої зони! Дякую усім не байдужим ! Ответить | С цитатой | Обсуждение: 1
1 2
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
69
сиріт з Дніпропетровщини отримали кошти на придбання власного житла у 2022 р.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте