Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
чт, 06 августа 2026
02:49

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

На железнодорожных вокзалах Днепропетровщины открыли Пункты несокрушимости

На железнодорожных вокзалах Днепропетровщины открыли Пункты несокрушимости

Такие пункты начинают работу на вокзалах Днепра, Кривого Рога, Каменского.

Там можно получить все базовые услуги – электричество, мобильную связь и интернет, тепло, воду, аптечку. Они будут открыты круглосуточно и будут предоставлять услуги бесплатно.   Каждый такой пункт может принять до 500 человек.

Напомним, что такие пункты несокрушимости на железнодорожных вокзалах области и страны были открыты осенью прошлого года. Весной их работу из-за отсутствия спроса свернули.

Сейчас пункты несокрушимости уже открыты на 96 вокзалах страны. Об этом со ссылкой на Укрзализныцю сообщили в управлении Приднепровской железной дороги:

«Пункти незламності розпочали роботу на 96 вокзалах України.

«Ми заздалегідь розпочали підготовку до зими і вже з жовтня поетапно відкриваємо наші пункти незламності на вокзалах. Тут є все найнеобхідніше, що може знадобитися під час блекауту. Також до населених пунктів, де це буде потрібно, готовий виїхати на допомогу Food train, який ми створили разом з Фондом Говарда Баффета, та забезпечити мешкаців теплою їжею», — наголосив голова правління Укрзалізниці Євген Лященко.

Сподіваємося на краще, віримо в ЗСУ та майстерність ППО!

А за необхідності, запрошуємо зігрітися, відпочити та підзарядити ґаджети!».

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Новий трамвай із кондиціонером, пандусом та відеонаглядом вийшов на маршрут у Дніпрі (10)

•  На проспекті Поля п'яний чоловік пошкодив автомобіль, розбив скло на ньому та чіплявся до оточуючих (5)

•  У Дніпрі п'яна молодь на авто перевернулася на дах і заблокувала будинок: винуватці відмовляються платити (4)

•  Нардепи хочуть легалізувати полювання в Україні як розвагу (4)

•  Майже 1,4 тисяч правоохоронців отримали підозри у справах ДБР про зраду та співпрацю з ворогом (4)

•  Доходи українців скоротилися до критичного мінімуму, - дослідження (3)

•  У Дніпропетровській області припинили діяльність 11 підприємств через імперські назви (3)

•  Чи варто обмежити смартфони в школах? У Дніпрі хочуть почути думку батьків (3)

•  Дніпровський адвокат прокоментував ганебну сутичку поліціянтів з одноногим ветераном війни (3)

•  У дніпровському ТРЦ відбулося незвичайне собаче свято (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
45
лет троллейбусному депо №2.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте