Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 28 липня 2025
16:14

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На Дніпропетровщині від кору імунізували понад 8 тисяч дітей

На Дніпропетровщині від кору імунізували понад 8 тисяч дітей

На Дніпропетровщині триває вакцинальна кампанія проти кору. За два місяці імунізували більш ніж 8 тис дітей.

«Кір – гостре вірусне захворювання, яке супроводжують висипи на шкірі та запалення дихальних шляхів. Недуга ослаблює імунітет. Може призводити до важких ускладнень. Аби запобігти цьому, варто вчасно подбати про захист», – наголосила начальниця відділу департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОВА Наталія Шмалько.

У Національному календарі прописані два щеплення від кору: у 12 місяців і 6 років. Надолужити пропущене можна і пізніше.

Імунізацію проводять безкоштовно. Пройти її можна у понад 300 пунктах щеплень. Втім, тільки після огляду сімейного лікаря або педіатра.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (17)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (11)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (7)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (6)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (6)

•  Кабмін виділяє понад 270 млн гривень на доплати вчителям (5)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
років тому почали будувати Набережну

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті