Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 04 червня 2026
14:57

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У центрі Дніпра відновлюють пішохідну зону

У центрі Дніпра відновлюють пішохідну зону

Розпочалися роботи з реконструкції тротуару на Воскресенській вулиці.

Нагадаємо, що на ділянці цієї вулиці від пам'ятника Тарасу Шевченку до вулиці Князя Володимира Великого роботи вже проводились цього року. Про це детально писав Міський сайт.

Тепер комунальні служби вирішили так само реконструювати тротуар від проспекту Яворницького до пам'ятника Шевченку.

Про це повідомила міська інспекція з питань благоустрою:

«Шановні мешканці міста!

Наразі Дніпровською міською радою розпочато відновлювальні роботи пішоходної зони на розі вул. Воскресенської та проспекту Дмитра Яворницького. Ця ділянка буде простягатися до пам'ятника молодому Шевченку.

Це - продовження ремонтних робіт, які було розпочато навесні. Незабаром безбар'єрна пішохідна зона за сучасними вимогами з'єднається з вже зробленою ділянкою.

Роботи будуть тривати протягом місяця.

Вибачте за тимчасові незручності».

Gorod.dp.ua на Facebook.


Геннадий Олегович  (08.09.23 23:38): Перед тем как восстановить, надо было разрушить. Відповісти | З цитатою
Горожанин  (08.09.23 15:59): Там был абсолютно нормальный тротуар! Зачем его восстанавливать? Или они его решили сломать, потом восстановить ? Відповісти | З цитатою
Азиз  (08.09.23 15:39): О , отмывочка пошла. Очень нужное дело во время войны Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (25)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (8)

•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (7)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (5)

•  У Дніпрі продовжують програму термомодернізації житлових будинків (4)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  Підтвердили сказ: на працівника підприємства на Дніпропетровщині напав безпритульний пес (3)

•  У Дніпрі прокуратура через суд зобов’язала знести незаконну автостоянку (3)

•  Бензин із біоетанолом не призведе до подорожчання пального - Мінекономіки (2)

•  Популярна TikTok-блогерка з Дніпра загинула у моторошній ДТП на Кіровоградщині (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
125
років від дня народження Володимира Васильовича Самодриги – видатного архітектора, чиї будівлі відомі кожному мешканцю Дніпра

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті