Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 10 травня 2025
18:53

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі пройде благодійний конкурс краси

У Дніпрі пройде благодійний конкурс краси

Кошти від проведення конкурсу краси Top Model Dnipro 2023 підуть на покупку пікапа для воїнів ЗСУ.

Конкурс краси відбудеться найближчої суботи, 29 липня, у креативному просторі FABRICA L (вул. Генерала Пушкіна, 1), початок – о 18 годині. Обіцяють, що атмосфера конкурсу нагадуватиме відповідні заходи у Парижі та Мілані.

Організатори запрошують на цей захід:

«Благодійний конкурс краси Top Model Dnipro 2023, за підтримки комітету регіонального офіційного конкурсу Міс та Міні Міс Дніпро спільно з креативним простором FABRICA L.

29 липня  FABRICA L (вул. Генерала Пушкіна, 1) 18:00

Разом з вами насолодимось незабутніми показами та відзначимо цей вечір шампанським!

Кожен проданий квиток - це допомога нашим хлопцям з ЗСУ на купівлю пікапу.

Об'єднуймося навколо краси задля допомоги!».

Вже відомо, що серед інших у цьому конкурсі візьме участь Анжеліка Акімова - фіналістка Міжнародного фестивалю краси та моди, який проходив нещодавно в Дубаї (ОАЕ). Про це повідомляє дніпровський журналіст В'ячеслав Доценко:

«29 липня у нашому місті у креативному просторі Fabrica L відбудеться конкурс краси Top Model Dnepr 2023. Це буде по-справжньому світський захід, з шампанським, і занурить присутніх у фешн атмосферу Парижу і Мілану.

Він буде проходити у благодійному форматі – збираються кошти на покупку пікапа для потужного авіаційного комплексу ЗСУ. Про нього у своєму відеозвернені розповів відомий дніпровський ведучий, викладач акторської майстерності First Models Agency Віктор Пасько. Зараз він захищає країну від рашистських загарбників.

У конкурсі візьме участь фіналістка відбіркового туру Міжнародного фестивалю краси та моди, що проходив у Дубаї, жителька Західного Анжеліка Акімова.

Підтримаємо нашу Анжеліку та бажаємо їй завоювати корону переможниці престижного конкурсу!».



Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі з палацу «Метеор» розкрадають металеві конструкції (17)

•  У Дніпрі над Слобожанським проспектом починають будувати надземний перехід (16)

•  Коломойському продовжили запобіжний захід у справі про замовне вбивство (13)

•  На архітектурно-містобудівній раді Дніпра вибухнув гучний скандал (10)

•  Українці різко скоротили купівлю доларів у банках (10)

•  На Дніпропетровщині створять ще 10 сучасних майстерень у профтехах та коледжах (8)

•  Скільки людей проживають в Україні: МВФ оприлюднив оцінку чисельності населення (7)

•  У Дніпрі поліцейські встановили підлітків, які влаштували небезпечні «розваги» на електропотязі (5)

•  Штраф до 1700 грн чекає на порушників торгівлі «з рук» у Дніпрі (5)

•  У Дніпрі на проспекті Богдана Хмельницького трамвай №12 протаранив три автівки: рух електротранспорту заблокований (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
1 689 000
євро вартість одного сучасного трамвая

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті