Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вт, 03 июня 2025
08:10

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В Днепре прошел необычный благотворительный концерт

В Днепре прошел необычный благотворительный концерт

Концерт Благотворительного фонда «Жити в мирі» объединил творческие коллективы Днепра и Северодонецка ради важной задачи.

На этом концерте в ДК «Металлургов» собирали средства на покупку автомобиля для воинов 25-й отдельной воздушно-десантной Сичеславской бригады. Напомним, что наши воины-земляки сейчас защищают украинскую землю на Луганщине, под Кременной.

На концерте выступили лучшие творческие коллективы нашего города, а также Северодонецка. Ведущим концерта был известный юморист Юрий Ткач.

Подробней об этом мероприятии рассказали в Благотворительном фонде «Жити в мирі»:

«За підтримки Сєвєродонецької міської військової адміністрації відбувся благодійний концерт творчих колективів Дніпра та Сєвєродонецька в Палаці культури “Металург” міста Дніпра.

Усі небайдужі долучилися до благодійного збору для наших захисників, які зараз боронять країну під Кремінною.

Зібрані кошти буде направлено на покупку автомобіля для 25-ї ОКРЕМОЇ ПОВІТРЯНОДЕСАНТНОЇ СІЧЕСЛАВСЬКОЇ БРИГАДИ.

Благодійний фонд “Жити в мирі ” постійно надає підтримку нашим бійцям на передовій, а керівник фонду Рубен Хачатуров безпосередньо бере участь у доставці найнеобхідніших речей та засобів існування, продуктів, ліків, ремонту автомобілів та відправкою їх на фронт.

Цього разу, завдяки чудовій ідеї об’єднати талановитих дітей та молодь на сцені такого заходу, ми зробили велику справу та вагомий внесок в нашу Перемогу. Об’єднавшись, спільними зусиллями допомагаємо нашим захисникам! Сьогодні – творчістю наших талановитих дітей.

Спільними кроками ми наближаємося до нашої ПЕРЕМОГИ. Робимо добрі справи разом.

Слава Україні! Героям Слава!».

Фото – БФ «Жити в мирі».








Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі нові правила тиші: заборонили рух гучного транспорту (10)

•  У Дніпрі стартує масштабний ремонт трамвайної лінії: Трамваї №1 призупинять рух до листопада (оновлено) (9)

•  У Дніпрі на Метробудівській водій Audi збив з ніг пішохода, який перебігав дорогу: відео моменту (8)

•  У 8-річного школяра з Дніпра – найдовша коса в Україні! (7)

•  Лікарку з Дніпра оштрафували на 51 тисячу за приховування в декларації 3,2 млн гривень (7)

•  У Дніпрі водій BMW припаркувався посеред проїзної частини та паралізував рух тролейбусів (7)

•  Ціни на популярні овочі в Україні переписали: що та скільки тепер коштує (5)

•  Середня зарплата для розрахунку пенсій зросла майже до 20 тисяч гривень (4)

•  У Дніпрі на Пастера чоловік вломився в офіс та стрибнув з даху на асфальт: що кажуть в поліції (4)

•  Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Дніпрі (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
аварийных детских и тренажерных площадок планируется отремонтировать в 2024 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте