У Дніпрі продовжують ремонтувати міські автошляхи. Сьогодні дорожні бригади розпочали оновлення дороги по вул. Робочій. За завданням міського голови Бориса Філатова, до ремонтних робіт буде комплексний підхід: оновлюватимуть не лише покриття, а й замінюватимуть бордюри – де це буде необхідним.
За словами начальника управління інфраструктури департаменту благоустрою та інфраструктури міської ради Дмитра Коробова, укласти нове покриття планується уздовж усієї вулиці — від просп. Лесі Українки до вул. Криворізької.
«Плануємо замінити верхній шар зруйнованого асфальтобетонного покриття на усій вулиці Робочої. Востаннє ремонт тут виконувався у 2015-му році за замовленням Дніпропетровської обласної державної адміністрації. За цей час стан дороги вже став таким, який потребує ремонту. Площа оновлення становить близько 80 тис. квадратних метрів. А ще частково замінюватимемо бордюри, де вони зруйновані і понижуватимемо їх у місцях пішохідних переходів, дотримуючись норм безбар’єрності. Перший етап робіт — на ділянці від просп. Лесі Українки до вул. Національної гвардії. У місцях роботи дорожніх бригад буде звуження проїжджої частини. Цілком перекривати дорогу не будемо. Ремонт на перехрестях зі жвавим рухом плануємо виконувати вночі», – підкреслив Дмитро Коробов.
Водночас начальник дільниці Юрій Шинкаренко зазначив: «Під час ремонту дороги бордюри, які дещо прогнулися, підійматимемо, а цілком пошкоджені — замінюватимемо. Спочатку фрезеруємо старе покриття, очищаємо територію й, власне, укладаємо новий асфальт завтовшки 7 см».
Місцева мешканка Вікторія Михайлівна радіє старту ремонтних робіт і розповідає: «Молодці, що роблять нову дорогу. Попри війну, місто живе, усюди прибирають, зокрема й у дворах».
Зі слів іще однієї місцевої мешканки Лідії Михайловської, їздити дорогою по вул. Робочій було вже вкрай неможливо, ям дуже багато. У нашої машини маленькі колеса, тож усі ями відчутні. Коли побачила, що почали працювати дорожні бригади, дуже зраділа. Вдячні, що нам ремонтують цю дорогу».
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |
А вул.Наримську планують ремонт? Там від дороги не залишилось нічого, а машин проїзжджає немало, кілька стоянок. Було б добре, щоб про неї потурбувалися. Податки ж платимо. Відповісти | З цитатою