Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 07 червня 2025
14:30

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Українських 11-класників звільнили від підсумкової атестації

Українських 11-класників звільнили від підсумкової атестації
Фото: pixabay.com

Вступні іспити до ВНЗ проводитимуться у форматі національного мультипредметного тесту.

Верховна Рада звільнила 11-ті класи від державної підсумкової атестації (ДПА) та визначила порядок вступу до вишів у форматі національного мультипредметного тесту (НМТ). Про це повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет у Telegram-каналі у четвер, 23 лютого.

"Народні депутати підтримали урядовий проект закону, який визначає формат вступу у 2023 році. "За" проголосували 285 депутатів. Отже, учні 11-х класів звільняються від складання ДПА. Вступні іспити для здобуття вищої освіти проводитиметься у форматі НМТ", - написав він.

За словами міністра, тест міститиме завдання з трьох предметів, зокрема, два обов'язкові предмети: українська мова та математика, а також один на вибір: історія України, іноземна мова, біологія, фізика або хімія.

Тестування проходитиме протягом одного дня. "Безпека була, є і буде на першому місці", - наголосив Шкарлет.

Раніше повідомлялося, що в Україні цього року скасували Державну підсумкову атестацію для учнів 4 та 9 класів.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі на Метробудівській водій Audi збив з ніг пішохода, який перебігав дорогу: відео моменту (23)

•  На часі: що кажуть містяни про ремонт трамвайної колії у центрі Дніпра (15)

•  Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Дніпрі (13)

•  Історію Дніпра пропонують вести від 14 століття (9)

•  У Дніпрі стартує масштабний ремонт трамвайної лінії: Трамваї №1 призупинять рух до листопада (оновлено) (6)

•  Укрпошта стане банком: Рада прийняла закон про фінансову інклюзію (5)

•  У дніпровських музеях відновили два рідкісні автомобілі (5)

•  У Дніпрі на Робочій Mercedes на пішохідному переході насмерть збив жінку: відео моменту (4)

•  Ще одна перемога для Дніпра: мерія вирішила багаторічну проблему водопостачання мешканців по вул. Мандриківській, 136 (4)

•  Більшість працівників в Україні регулярно використовують ШІ в роботі (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
1 689 000
євро вартість одного сучасного трамвая

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті