Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вт, 11 марта 2025
07:43

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

БК «Днепр» вышел на третье место украинской Суперлиги

БК «Днепр» вышел на третье место украинской Суперлиги

Днепровские баскетболисты на победной ноте завершили домашний тур, обыграв в заключительном матче «Черкасских мавп» 71:53.

Напомним, что до этого «БК «Днепр» одолел клуб «Старый Луцк». И имеет все шансы на победу в прерванном при счете 20:14 из-за воздушной тревоги поединке с «Киев-Баскетом».

Об игре с командой Черкасс сайт ФБУ сообщает:

«Дніпро здобув перемогу в домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Parimatch, здолавши Черкаські Мавпи з рахунком 71:53.

Команда Володимира Коваля мала перевагу в рахунку протягом всієї ігрової дистанції, грала в значно командніший баскетбол та продемонструвала високий відсоток реалізації кидків з гри. У Мавп 30 з 53 очок команди набрав Деметріус Лейк, але індивідуальної гри американця для перемоги було недостатньо.

Найкращим гравцем матчу став центровий Дніпра Сергій Загреба, в активі якого 27 очок та 8 підбирань (РЕ 26).

Черкаські Мавпи — Дніпро 53:71 (13:17, 13:16, 11:24, 16:14)

Мавпи: Лейк 30 + 5 підбирань + 3 перехоплення - 4 втрати, Максвелл 8 - 4 втрати, Скіра 8 + 10 підбирань - 4 втрати, Руслов 3, Липовцев 2 — старт, Пошабля 2, Кузнецов 0, Сорочан 0, Назаренко 0

Дніпро: Загреба 27 + 8 підбирань - 5 втрат, Закурдаєв 11 + 6 підбирань + 5 передач, Колдомасов 7 + 5 передач, Тмофеєнко 7, Бондарчук 4 + 5 підбирань — старт, Сипало 7 + 5 підбирань + 3 перехоплення, Тарасенко 5, Шкода 3, Мартинов 0, Бачурін 0, Сорочан 0».

Після 20 ігор у нашої команди – 13 перемог, 6 поразок та матч у запасі. Лідирують столичний «Будівельник» (20 перемог, 0 поразок) та одеська «БІПА» (13-3).

Фото БК «Днепр».





Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Поліцейські Дніпра затримали 40-річну жінку за підозрою у крадіжці з торгівельного центру міста (24)

•  У Дніпрі на Набережній Перемоги мотоцикліст врізався у Mitsubishi та перекрутився у повітрі (16)

•  Перший низькопідлоговий трамвай Tatra з’явиться у Дніпрі не раніше грудня 2025 року (15)

•  Подарунок від Лейпцига: на маршрути Дніпра вийшли ще 5 сучасних трамвайних вагонів (15)

•  У Дніпрі підбили попередні підсумки опалювального сезону та назвали дати його завершення (11)

•  На місці резонансної аварії у Дніпрі встановлять світлофор (10)

•  Історія Дніпра: 50 років тому почали будувати готель «Парус» (9)

•  У Дніпрі планують створити величезну водоохоронну зону (7)

•  У Дніпрі Daewoo «грав у шашки» та врізався у припарковані Lexus та Mercedes біля ТЦ «Нагорка» (5)

•  На Дніпропетровщині розвідують поклади корисних копалин (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
лет «Китайской стене» на Победе

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте