Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пт, 05 июня 2026
14:02

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Размер компенсации увеличен: сколько в 2023-м будут получать работодатели за трудоустройство переселенцев

Размер компенсации увеличен: сколько в 2023-м будут получать работодатели за трудоустройство переселенцев

С апреля прошлого года работодатели области получали компенсацию за каждого трудоустроенного переселенца. В 2023 году программу продолжили. Размер выплаты был увеличен до 6700 грн.

Для получения компенсации нужно подать заявку. Добавить копию приказа о трудоустройстве переселенца и справку, подтверждающую его статус.

Сделать это можно через портал Дія. А еще – в центре занятости по месту нахождения работодателя.

Заявка подается не ранее чем через 5 дней после трудоустройства переселенца.

В прошлом году правительственной программой воспользовалось 564 работодателя. Суммарно они получили около 31 млн грн компенсации. Работой обеспечили 2450 человек, вынужденных бежать от войны в более безопасные регионы.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (10)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (7)

•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (7)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (5)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  50 пошкоджених будинків і понад 2,1 тисячі вибитих вікон. Філатов розповів про чималі руйнування житлового фонду після нічної атаки (3)

•  Газонокосарка ледь не вбила 55-річного мешканця Дніпра (3)

•  На Дніпропетровщині частково заборонили рух мотоциклів і скутерів: де і коли діють обмеження (2)

•  Бензин із біоетанолом не призведе до подорожчання пального - Мінекономіки (2)

•  Популярна TikTok-блогерка з Дніпра загинула у моторошній ДТП на Кіровоградщині (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
155
лет назад основали Фельдшерскую школу, сейчас это Медицинское училище.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте