Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вт, 29 ноября 2022
20:58

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В Днепре состоялась премьера музыкальной сказки

В Днепре состоялась премьера музыкальной сказки

Яркую музыкальную сказку на музыку Эдварда Грига представили в Днепровском Доме искусств.

Несмотря на войну, в Доме искусств продолжают радовать горожан новыми интересными мероприятиями. Часть из них ориентирована на детей, которым особенно необходима поддержка в трудное военное время.

Очередным подарком для взрослых и юных гостей Дома искусств стала премьера музыкальной сказки «О композиторе Григе, гномах и глиняной жабке».

Об этом в Доме искусств рассказали следующее:

«ПРЕМ'ЄРА МУЗИЧНОЇ КАЗКИ «Про композитора Гріга, гномів та глиняну жабку» відбулася у нашому Будинку мистецтв». Її глядачами й слухачами були маленькі дніпряни та їхні батьки.

Саме у ранньому дитинстві ми відкриті й довірливі до подій, що відбуваються у казкових історіях.

Маленький Едвард Гріг, згодом класик норвезької музики, теж вірив у загадкових гномів, вважав, що вони живуть у...фортепіано! Втім, ставши дорослим, загадкові істоти продовжували жити у його музиці, яка залишається вельми притягальною і у наші часи своїм особливим прозорим колоритом звуків, мрійливістю, ніжністю.

Відома музикознавиця Ольга Скуратовська та піаністка Анна Охота цього разу повели малечу у країну фьордів,скель,де,за народними скандинавськими повір'ями, живуть гноми, тролі, кобольди, де добрі справи борються із темними силами, де також існує царство гірського короля!

Сумувати не доводилося! Діти самі ставали учасниками дійства: відвідали печеру, грали на інструментах (паличках та дзвіночках), відчуваючи ритм казкових подій! А ще танцювали, малювали і співали!

І все це - з музикою Едварда Гріга!

Музичний проект Ольги Скуратовської «Велика музика маленьким слухачам», що набув популярності у Дніпрі, нещодавно був представлений цією казкою у Відні.

Нехай не лишень у казках, а і у нашому реальному житті добро якнайскоріше перемагає темні сили зла!

А музика допомагає та підтримує всіх своєю чарівною красою і величчю».

Среди зрителей этой сказки были и воспитанники Детской филармонии Днепра, которая поделилась от премьеры следующими впечатлениями:

«Сьогодні у КЗК Дніпровський Будинок мистецтв Дніпровської міської ради відбулася зустріч дітей з музикою Едварда Гріга у виконанні Анни Охоти. Розповідали казку про його життя, країну Норвегію з чарівними фьордами та стелями, дружбу з гномами та кобольдами, знайомство з Гірським королем. І, звичайно, слухали чудові твори композитора, підігравали їм на музичних інструментах, танцювали, крокували у печеру короля та знайшли там подаруночки від нього.

А потім малювали героїв музичної казки, монтували свої паперові печери та фотографувалися в костюмі Гірського короля.

Дякую всім, хто був з нами.
До нових зустрічей незабаром!».

Фото – Дом искусств и Детская филармония
Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | переглядам

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цитата:
Мэром дано указание каждый год в двух – трех районах города создавать зеленые зоны и локации, куда можно будет прийти, отдохнуть, приятно провести время
Михаил Лысенко.

Источник
Цифра:
387
км дорог планируют отремонтировать в области в 2021 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте