Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
сб, 20 июня 2026
18:30

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Через Днепр пройдет новый поезд

Через Днепр пройдет новый поезд

С 15 ноября будет совершать регулярные рейсы новый поезд Укрзализныци Харьков-Умань, проходящий через наш город.

Об этом поезде в Укразализныце сообщили следующее:

«Укрзалізниця відкриває продажі на два анонсовані в новому графіку маршрутів рейси:

№266/265 Ужгород — Ковель вирушатисе з 17 листопада по непарних числах з Ужгорода о 21:20, до Ковеля прибуватиме о 13:50. У зворотному напрямку, з Ковеля, поїзд вирушатиме з 18 листопада по парних числах о 14:58, до Ужгорода прибуватиме о 06:52.

№65/66 Харків — Умань (через Дніпро) вирушатиме з Харкова із 17 листопада по непарних числах о 17:49 і прибуватиме в Умань о 9:30. В зворотному напрямку, з Умані, поізд відправлятиметься по парних о 17:40, і прибуватиме до Харкова о 9:51.

Квитки вже доступні на сайті, у застосунку Укрзалізниці та в чат-ботах. Приємних подорожей до перемоги!».


Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі пояснили ситуацію щодо можливого перегляду тарифу на водопостачання та водовідведення (19)

•  Історики надали нові докази, які свідчать про заснування Дніпра на понад 250 років раніше (15)

•  У мережі шириться фейк про співпрацю дніпровських газовиків та ТЦК (14)

•  Усі 83 кладовища Дніпра зібрали докупи (7)

•  Публікував місця з ТЦК в чат з повістками: мешканець Павлограда отримав 5 років ув'язнення (6)

•  «Дніпроводоканал» оштрафували на понад 5 мільйонів гривень за порушення конкуренційного законодавства (4)

•  У Дніпрі створили новий величезний мурал (4)

•  Водойми Дніпра захоплюють непрохані гості з Америки! (3)

•  Перший етап масштабного ремонту водогону у Дніпрі завершено достроково. Систему заповнюють, воду на правому березі подадуть до кінця цієї доби (3)

•  Через війну Дніпропетровщина вже втратила 15 відсотків своїх лісових масивів (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
140
лет рынку Озерка.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте