Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 19 червня 2025
14:18

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Попри труднощі воєнного часу у Дніпрі продовжують системно вирішувати нагальні проблеми мешканців

|«« «« »» »»|

У Дніпрі попри складні часи та економічні виклики продовжують системно вирішувати нагальні проблеми мешканців. Наразі комунальники відремонтували дах за адресою: вул. Криворізька, 38. Житель цього багатоквартирного будинку Олександр Єпішев розповідає, що раніше під час злив дах протікав, і в його квартирі страждала майже кожна кімната.

«Ми були на прийомі у Бориса Філатова та розказали про нашу проблему. І після цього нам швидко хлопці замінили повністю покриття. Роботи виконали якісно і ми бачимо, що всі відповідально поставилися до вирішення нашої проблеми», – зазначив пан Олександр.

А на вул. Криворізькій, 28 ремонт даху ще триває. Там виконали більше половини запланованих робіт і обіцяють найближчим часом їх завершити. Мешканка цього будинку Лариса Іванівна теж скаржилась на протікання даху, тож з проханням замінити дах звернулась на прийомі Бориса Філатова.

«Дуже гарно провели всі роботи, хлопці старались, робили якісно. Зараз роблять другу частину даху, тож найближчим чаном очікуємо красу і у нас. Дякуємо», – каже задоволена пані Лариса.

За словами головного інженера КП «Жилсервіс-5» ДМР Олександра Степаненка, цим будинкам вже пів сторіччя, дах був у дуже поганому стані. Покрівлю тут ремонтували лишень раз – приблизно 40 років тому.

«Після прийому у міського голови Бориса Філатова, де мешканці ще раз наголосили на проблемі, нам було доручено виконати тут поточний ремонт. Ми замінили повністю всю покрівлю у будинку № 38, а у будинку № 28 закінчуємо роботи. Загалом замінили понад 1 000 кв. метрів покриття. Роботи виконували протягом двох тижнів, але найбільше часу пішло на демонтаж старої покрівлі. Загалом на найближчий час у нас в планах ремонт покрівель ще у чотирьох будинках, але все залежатиме від погоди», – зазначив Олександр Степаненко.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
45
років будинку Дніпровського цирку

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті