У жовтні готівковий курс гривні зміцнився вперше з початку повномасштабної війни рф.
Про це повідомив голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради Данило Гетманцев у Telegram, передає УНН.
"За підсумками жовтня готівковий курс гривні зміцнився на 2,6%. Вперше з початку війни. Здавалось би, невеличка, але все ж таки перемога. З таких невеличких перемог, за кожну з яких ми ведемо бій на фінансовому фронті, і складається макрофінансова стабільність, яка, на думку міжнародних експертів, є унікальною для країни у війні", - написав він.
Також, за інформацією Гетманцева, за жовтень зросли золотовалютні резерви (ЗВР) на 5,5% тобто на 1 312 млн дол.
"Таким чином, на 1 вересня ЗВР становили 25 244 млн доларів. Збільшення ЗВР сприятиме підтримці поточної курсової стабільності гривні", - додав політик.
Приріст резервів забезпечено завдяки:
Так, за даними Національного банку України (НБУ), офіційний курс євро - 36,5 грн, а долар - 36,5 грн.
Курс долара на позначці 40-41 гривня за долар буде зберігатися найближчий місяць, а потім може зрости.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |