Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 27 квітня 2025
03:33

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Любов Попова з Кривого Рогу стала чемпіонкою світу з фітнесу, здобувши 2 «золота»

Любов Попова з Кривого Рогу стала чемпіонкою світу з фітнесу, здобувши 2 «золота»

В Йонджу (Південна Корея) з 19 по 23 жовтня пройшли чемпіонат світу з фітнесу серед жінок та Кубок світу з бодібілдингу серед чоловіків.

34-річна спортсменка з Кривого Рогу Любов Попова стала чемпіонкою в категорії «Фізик» у відкритій ростовій категорії та у змішаній парній категорії зі Станіславом Тарасовим (Харківська обл.).

Збірна команда України стала першою у командному заліку на чемпіонаті світу серед жінок та другою - на Кубку світу серед чоловіків!





Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
150
років від дня народження Лева Писаржевського, одного із найвидатніших учених міста

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті