Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 26 липня 2025
05:43

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі виявили мотоцикли Kawasaki, що знаходяться в розшуку Інтерполом

У Дніпрі виявили мотоцикли Kawasaki, що знаходяться в розшуку Інтерполом

7 вересня патрульні виявили 2 мотоцикли, що знаходяться в розшуку.

На вул. Набережній Перемоги інспектори зупинили мотоцикл Kawasaki. Кермувальник сказав, що водійського посвідчення та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу у нього немає. Поліцейські перевірили двоколісний по ідентифікатору та з’ясували, що той значиться в розшуку Інтерполом. Також, встановленні номерні знаки не належали цьому транспортному засобу. Громадянину винесли постанову за ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом) КУпАП.

Згодом, на вул. Князя Ярослава Мудрого патрульні побачили ще один мотоцикл Kawasaki. Під час перевірки документів, власник надав свідоцтво про реєстрацію яке мало сліди підробки. А перевіривши двоколісний за базами даних МВС, охоронці порядку з’ясували, що він значиться в розшуку Інтерполом, як викрадений в Німеччині 5 років тому.

В обох випадках патрульні викликали слідчо-оперативну групу. Справами займається слідчий.


Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  Про роботу автобусів №6К та №9К (6)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
1 689 000
євро вартість одного сучасного трамвая

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті