Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 30 червня 2025
08:31

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На охороні комунального майна і громадського порядку: як несе службу муніципальна варта Дніпра

На охороні комунального майна і громадського порядку: як несе службу муніципальна варта Дніпра

Комунальне підприємство «Муніципальна варта» продовжує забезпечувати охорону об’єктів комунальної власності Дніпра та слідкувати за громадським порядком.

Співробітники щодня несуть службу на різних об’єктах. Також працюють й мобільні автопатрулі, які швидко готові прибути на місце виклику.

«Наші співробітники - сертифіковані охоронці. Щоденно відділ охорони підприємства проводить інструктаж працівників для послідовності та порядку дій при виявленні правопорушень. Загалом, окрім стаціонарних постів, є ще й мобільні автопатрулі, які у разі спрацювання тривоги виїжджають на місце виклику. Також пильнуємо за громадським порядком і за допомогою камер відеоспостереження за програмою «Безпечне місто». Оператор одразу повідомляє про ситуацію черговому, який викликає нашу мобільну групу. Серед нещодавніх випадків зафіксованого правопорушення — люди на підпитку в нічний час намагалися потрапити на територію підприємства, що охоронялося нашими співробітниками. А загалом у подібних ситуаціях правопорушників затримуємо і викликаємо поліцію», — зазначив інспектор КП «Муніципальна варта» Юрій Антонюк.
Зі свого боку, спіробітник «Муніципальної варти» Володимир Стрижньов розповів:
«Заступили на добову зміну і охороняємо один із об’єктів критичної інфраструктури. Наша задача — щоб все було в порядку з комунальною власністю і слідкувати, щоб не було незаконних проникнень».



Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (12)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (10)

•  15 років за ґратами: суд виніс вирок диверсанту, який підпалив об’єкти Укрзалізниці та авто ЗСУ на Дніпропетровщині (7)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (6)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (6)

•  У Дніпрі авто влетіло на територію садочка і знесло огорожу (5)

•  У Дніпрі рятують хлопчика, який впав на олівець (5)

•  У Дніпрі комунальники розбили афішну тумбу, якій 170 років (4)

•  Підозри отримали 5 бігунків, які «торгували впливом» у сервісних центрах Дніпропетровщини (4)

•  У Дніпрі яскраво відзначать 128-у річницю міського трамвая (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
років Придніпровській ТЕС

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті