Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 08 липня 2025
05:31

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Зеленский подписал закон о моратории на повышение тарифов на тепло й газ для населения

Зеленский подписал закон о моратории на повышение тарифов на тепло й газ для населения

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про запровадження мораторію на підвищення деяких комунальних тарифів на час воєнного стану.

Про це повідомляється на офіційному сайту Верховної Ради України. Мораторій діятиме протягом усього часу воєнного стану та ще 6 місяців після його завершення. Весь цей період тарифи на газ, теплопостачання та гарячу воду для населення не підвищуватимуться. Різницю в тарифах постачальникам зазначених послуг компенсуватиме держава.


Gorod.dp.ua на Facebook.


Олег  (25.08.22 16:58): Под шумок войны повысили оплату за ЖЭК и все схавали, так будет и с теплом, не за газ, так за доставку повысят. А там снова счета поменяют и зависнут наши денежки в карманах бедных в виде премий Відповісти | З цитатою
Павел  (25.08.22 15:22): Закон подписать одно, а сделать рентабельной работу организаций другое.
Компенсировать никто толком никто не будет разницу.
Відповісти | З цитатою
Митяй  (24.08.22 10:46): Помню на выборах что то говорилось про снижение тарифов. Відповісти | З цитатою
За то скакал  (20.08.22 13:12): му. Дан.Наслаждайтесь. Відповісти | З цитатою
Пфірдаш  (20.08.22 09:23): То не біда, я вартість "доставки" буду піднімати. Відповісти | З цитатою
ха-ха-ха  (19.08.22 21:14): бабулька, которой бы в случае повышения дали субсидию получит услугу по заниженной цене, а разницу компенсируют поставщику. Казалось бы: "какая разница?" - дать денег через субсидию или напрямую компенсацию поставщику услуги, ведь всё равно ничего не меняется:
- бабулька больше не заплатит
- поставщик услуг получит компенсацию
- бюджету всё равно кому давать денег - бабульке или напрямую поставщику

А разница в том, что в случае задействования механизма субсидий делается практически невозможной коррупция в сфере энергетики. Уже не может быть договорняков и продажи предприятиям газа для населения, не может быть завышения предоставления услуг. Это именно то, что требовал МВФ и что нечистые на руку политики подавали как "МВФ требует повысить тарифы". Не тарифы он требовал повысить, а убрать эту коррупционную составляющую, чтобы из бюджета не вымывали деньги

И вот мы вернулись на 8 лет назад... А ведь решение простое - ВСЕМ людям компенсировать затраты. Но кому-то нужно вот так
Відповісти | З цитатою | Обговорення: 3
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (16)

•  На Дніпропетровщині надзвичайники зняли з дерева хлопця, який хотів врятувати кошеня (11)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (10)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (9)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (9)

•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (8)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (7)

•  У Дніпрі некероване авто врізалося в трамвай на Кайдацькому мосту (4)

•  З 1 липня стандарт напруги 230 вольт замість 220 вольт: що це означає та чи є ризики (4)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
10
грн. вартість проїзду в електротранспорті та метрополітені з січня 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті