Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 28 липня 2025
10:49

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Виготовлення мандали: для учасників проєкту «Університет третього віку» провели безкоштовний майстер-клас

|«« «« »» »»|

У Дніпрі триває цикл безкоштовних артмайстер-класів для учасників соціального проєкту «Університет третього віку». Цього разу заняття присвятили виготовленню мандали-оберега.

Загалом у програмі проєкту є і регулярні заняття з рукоділля, водночас пропонуються нові, оригінальні майстер-класи для урізноманітнення дозвілля.

«Мандала символізує цілісність, єдність, самодостатність усередині. Плели мандали з декоративних ниточок. Така діяльність гарно відволікає від буденності, негативу, добре гуртує людей. Попередньо налаштовувала учасників, оскільки вважаю цю справу сакральною. Обговорили, які кольори використовуватимемо. Наприклад, жовтий охрестили як сонце, тепло, світла енергія. Рожевий — божественна енергія, зелений — відродження, молодість, блакитний — небо і легкість. Ниточками формуємо усю цю цілісність і далі вже річ працює як оберіг», — розповіла майстриня народної творчості Ольга Клюшанова.

Учасниця Університету третього віку Тетяна Болваненко теж приєдналася до виготовлення мандали:

«Уперше долучилася до такої справи. Усе життя пропрацювала на виробництві і не вистачало часу на таку творчість. Керівниця чуйною виявилася – усю душу вкладає. Для плетіння обрала блакитний та зелений кольори».

Іще одна учасницям майстер-класу Маргарита Гусарова додала:

«Чудовий вийшов захід. Так відволіклися усі, поспілкувалися і зробили доробки власноруч. Свою мандалу прикрашу ще бусинками».

До проєкту «Університет третього віку» можуть долучитися жінки віком від 55 років, чоловіки – від 60-ти. Адреса: вул. Старокозацька, 40-Б. Телефони: (093) 134-46-69, (068) 753-71-71, (093) 264-50-34, (099) 607-56-97 (Вайбер).

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (14)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (11)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (7)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (7)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (6)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  Кабмін виділяє понад 270 млн гривень на доплати вчителям (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
років тому почали будувати Набережну

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті