Пт, 17 травня 2024
16:33

Воднолижник Данило Фільченко з Дніпра став чемпіоном Світових ігор-2022

У 9-й день Всесвітніх ігор-2022, які проходять у США, спортсмен із Дніпра Данило Фільченко завоював золоту медаль у стрибках на трампліні у воднолижному спорті.

Нагадаємо, що днем ​​раніше Данило став срібним призером у фігурному катанні на водних лижах.

У кваліфікації Фільченко показав другий результат, але зміг покращити його та виграв «золото». У третій спробі він стрибнув на 64,9 м – це найкращий результат змагань. Чудова перемога!

«В інтерв'ю після нагородження призерів у фігурному катанні, де Данило срібло, він сказав, що доб'ється того, щоб на Всесвітніх іграх грав гімн України. І це він зробив. Чемпіон!», - пише WaterSkiWorld.

Станіслава Просветова з Дніпра покращила свій результат у фіналі, стрибнувши на 43 м, та увійшла до топ-4.

Наразі спортсмени української збірної здобули 39 медалей (13 золотих, 11 срібних та 15 бронзових). Це абсолютний рекорд України на Світових іграх. Україна повернулася до топ-3 командного заліку серед 73 країн світу.

Німеччина - 23+6+14
США - 13+15+7
Україна - 13+11+15
Італія - ​​11+22+12
Угорщина - 11+7+7

Всесвітні ігри – міжнародні змагання з видів спорту, які не входять до програми Олімпійських ігор. Проходять у Бірмінгемі (США) з 7 по 17 липня.

Збірна України представлена ​​на цих змаганнях найбільшим складом за всю історію виступів команди на Всесвітніх іграх – 102 спортсмени виборюють медалі у 19 видах спорту.

Горожанин  (18.07.22 13:45): Вітаю ! Відповісти | З цитатою