Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 16 липня 2025
01:32

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Всемирно известный архитектор-урбанист Хироки Мацуура представил видение будущего Днепра

|«« «« »» »»|

Вчера состоялась лекция этого специалиста для зодчих города и студентов ПГАСА.

Хироки Мацуура – известный во всем мире голландский архитектор-урбанист, родившийся в свое время в Токио. Четверть века он занимается реализацией интереснейших проектов развития современных городов Европы и мира.

Он - партнер и руководитель известной компании MAXWAN, учредитель компании MASA architects и MADMA  urbanism+landscape, которые  специализируются  на интерьерном, предметном дизайне, урбанистике и ландшафтном дизайне соответсвенно, лектор Академии архитектур в Амстердаме, Роттердамской Академии архитектуры и городского дизайна, Делфтского технического университета. Хироки Мацуура в жизни открытый, но вдумчивый собеседник.

Не один год он занимается и вопросами развития городов Украины и, в частности, Днепра. До начала войны он очень позитивно оценивал перспективы развития украинских городов:

«В последние несколько лет заметен большой подъем в развитии архитектуры в Украине.  Появляются новые застройщики, возводятся кварталы. Но и украинские архитекторы начали мыслить более открыто, масштабно. Их проекты отличает смелость решений и открытость. Уровень знаний, умений и опыта очень вырос за последние несколько лет. Молодые архитекторы быстро учатся, каждый их новый проект отличается интересным видением, продуманными экспериментами. Это не сравнить даже с уровнем десяти лет. Сегодня это настоящий прорыв – знаний, умений, творческого подхода. И, если во всем мире капитализм корректирует и зачастую уменьшает запал молодежи, то в вашей стране архитекторы более свободны, и они растут в своем профессионализме».

Вчера в Доме архитектора Днепра состоялась открытая лекция Хироки для архитекторов, урбанистов нашего города и студентов строительной академии. Лекция называлась «Мастер-план. Как создать правила игры в городе. Как игра может стать командной» и была посвящена перспективе гармоничного, учитывающего интересы инвесторов, власти, жильцов, экологов, урбанистов, развития нашего города.

Вот что об этом сообщили в группе Архітектори міста Дніпро:

«Відбулася лекція архітектора-урбаніста Хірокі Мацуура "Майстер-план. Як створити правила гри у місті. Як гра може стати командною". 

Послухати голландця японського походження прийшли студенти будівельної академії, молоді архітектори та досвідчені члени містобудівної ради. Тема зацікавила багатьох.

Хірокі постарався пояснити чим, на його думку, майстер-план відрізняється від прийнятих у нас генеральних планів міст та детальних планів території. За допомогою Максима Колеснікова він показав низку робіт зі свого портфоліо. Це були майстер-плани частин територій європейських міст та рішення центральної площі кварталів Юніт-Сіті у Києві.

Після цього він відповідав на запитання зали, яких виявилося чимало у всіх категорій слухачів.

Коли була закінчена офіційна частина, зустріч була продовжена в неформальному форматі в кафе поруч із Будинком Архітекторів».

О нашем городе Хироки Мацуура сказал следующее:

"На відміну від інших міст України, де мені вдалося побувати, Дніпро здався мені скоріше індустріальним цілісним містом, ніби відлитим з металу."

Надеемся, предложенные специалистом идеи найдут воплощение и в развитии нашего города.

Фото – Архитекторы города Днепр и открытые источники.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (11)

•  Спека атакує: Дніпро серед найгарячіших міст Європи (10)

•  Суддя з Дніпра є абсолютним «рекордсменом» — закриває 83 відсотки справ стосовно п’яних водіїв (8)

•  У Дніпрі почали встановлювати передові майданчики для збирання сміття (8)

•  В уряді пропонують відмовитися від прожиткового мінімуму: як це вплине на українців (7)

•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (7)

•  5 районів Дніпра - без води: Комунальники роблять все можливе, щоб оперативно ліквідувати аварію (6)

•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (6)

•  В Днепре предлагают до 10,5 миллионов за утепление девятиэтажки на Акинфиева (5)

•  На житловому масиві Парус встановили колесовідбійний брус, який унеможливить лобові зіткнення (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
5
млн евро на нові тролейбуси витратить місто у 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті