Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 06 липня 2025
15:09

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Спортсмени Дніпропетровщини – лідери за кількістю медалей серед учасників збірної команди України на Дефлімпійських іграх

Спортсмени Дніпропетровщини – лідери за кількістю медалей серед учасників збірної команди України на Дефлімпійських іграх

Збірна команда України посіла перше місце на Дефлімпійських іграх. Загалом на рахунку української збірної 138 нагород: 62 золоті медалі, 38 срібних та 38 бронзових.

«Це були найяскравіші виступи українських спортсменів на Дефлімпійських іграх. Спортсмени Дніпропетровщини, зокрема й Дніпра, стали лідерами за кількістю нагород – 67 медалей, з них 44 — золоті. Загалом по збірній команді 95% спортсменів посіли призові місця. Це завдяки і тому, що був достатньо жорсткий відбір спортсменів на участь в іграх», – сказала під час брифінгу 26 травня директорка регіонального центру з фізичної культури і спорту «Інваспорт» Олена Зайцева.
За її словами, у підсумку багато дніпровських спортсменів стали мультимедалістами на іграх:
«Наприклад, три золоті медалі виборола Віолета Ликова у кульовій стрільбі, Владислав Кремляков – п’ять нагород у плаванні. А також легкоатлети Дмитро Руденко, Сергій Драч, Юлія Шаповал. Окрім того, дуже потужно та яскраво виступила українська команда з баскетболу, яка представлена лише спортсменами Дніпропетровщини. Команда виграла усі матчі Дефлімпійських ігор».

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (13)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (12)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (12)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (11)

•  На Дніпропетровщині надзвичайники зняли з дерева хлопця, який хотів врятувати кошеня (10)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (9)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (9)

•  У Дніпрі рятують сокола, який безстрашно атакував ворожий дрон (6)

•  15 років за ґратами: суд виніс вирок диверсанту, який підпалив об’єкти Укрзалізниці та авто ЗСУ на Дніпропетровщині (5)

•  Один з дворів Дніпра потопає у смітті через хаотичне паркування автівок (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
210
років від дня народження відомої письменниці Олени Андріївни Ган

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті