Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 26 квітня 2025
19:50

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Водоканали Дніпропетровщини працюють в штатному режимі

Водоканали Дніпропетровщини працюють в штатному режимі

Працівники комунальних підприємств Дніпропетровської обласної ради повністю забезпечують населення області питною водою і вчасно ліквідовують аварійні ситуації на водогонах. Станом на сьогоднішній день перебої із водопостачанням в області відсутні.

«Усі служби та підрозділи водоканалів щодня працюють в посиленому режимі. Окрім усунення наслідків аварій, підприємства також оперативно обстежують гідроспоруди, перевіряють пожежні гідранти протипожежних систем і гідроспоруди водосховищ. В умовах війни маємо бути пильними і підготовленими», – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Співробітники комунальних установ чергують цілодобово, щоб за необхідності одразу виїхати на місце, ліквідувати аварійні ситуації і відновити водопостачання. Окрім цього, на підприємствах ведеться постійне цілодобове чергування керівного персоналу підприємств. Також КП надають штабам цивільного захисту автотранспорт, автокрани, екскаватори для будівництва захисних споруд.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
373
ремонти у будинках ОСББ/ЖБК за 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті