Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 26 червня 2025
09:21

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Кривому Розі школи самі вирішуватимуть, як чинити у разі «мінування»

У Кривому Розі школи самі вирішуватимуть, як чинити у разі «мінування»

Сьогодні у Кривому Розі школярі нарешті пішли до шкіл. Але їх знову «замінували».

Сьогодні у Кривому Розі школярі нарешті пішли до шкіл. За словами батьків, у «шкільних чатах» їм повідомили, що діти повертаються на очне навчання із 2 лютого. Проте сьогодні до СБУ знов надійшло повідомлення з погрозами підірвати всі школи міста.

Згідно з наказом директора департаменту освіти виконкому Криворізької міськради Тетяни Крипак, адміністрація кожної школи тепер сама вирішує, як чинити у разі «мінування». Тож у деяких навчальних закладах не перервали уроки через повідомлення про бомбу.

Дніпро Обласний

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Слобожанське рветься до статусу міста (14)

•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (10)

•  Мандрівник із Дніпра побував у всіх країнах світу! (7)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (5)

•  У Дніпрі на Слобожанському Ford вдарив дві автівки та спричинив величезний затор (5)

•  Кам'янське планує купити 17 нових трамваїв (5)

•  У Дніпрі яскраво відзначать 128-у річницю міського трамвая (4)

•  Електричний бум: чому Дніпро заполонили Tesla та Nissan Leaf (4)

•  У Дніпрі оновлюють колії та зупинки для запуску нових низькопідлогових трамваїв у межах флагманського проєкту «Рух без бар’єрів» (3)

•  «Одна з причин — руйнування Каховського водосховища». Цьогоріч аномально рано зацвіла річка Дніпро. Що каже фахівець (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
років Придніпровській ТЕС

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті