Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 27 червня 2025
05:23

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Проезд по 6,5 гривен: в Днепре запустят социальный автобус

Проезд по 6,5 гривен: в Днепре запустят социальный автобус

Об этом сообщили в департаменте транспортной инфраструктуры Днепровского городского совета.

Социальный автобус запустят 10 января. Ездить он будет один раз в день, а отправляться — в 6:10 утра.

Маршрут автобуса следующий: от перекрестка улицы Моховой и Полтавского шоссе, по улице Передовая до Старомостовой площади. На определенном участке социальный автобус будет дублировать автобусный маршрут № 4.

Социальный автобус, как пояснили в департаменте, необходим для разгрузки маршрутки в час пак в отдаленной части города, где отсутствует электротранспорт.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Тетка  (08.01.22 20:57): Этот автобус, номер 83, ездил лет 5, его убрали в конце 2020 года. На Островского он приезжал в 6.50 и всегда был полный. Хотя можно было бы пустить ещё один по 48 маршруту минут на 20 позже. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Обычный житель  (08.01.22 18:54): В чем смысл такой благотворительности? 20-ти человекам совершенно безадресно повезет на скидке и всё равно все поедут в переполненном транспорте. Проверено. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Наталья  (08.01.22 13:10): Благодетели!! Відповісти | З цитатою
а я предлагаю  (07.01.22 17:20): платить по 1 гривне в месяц таким вот инициаторам - тоже деньги , для разгрузки нагрузки на бюджет города. Б л я , реально повеселили - час пик в 6.10 утра ... Відповісти | З цитатою
элка  (07.01.22 12:58): Та ну вставать в такую рань...я лучше посплю и оплачу по полной Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Ашот Сутрапьян  (07.01.22 12:51): Да они же его разорвут! Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (12)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (7)

•  Мандрівник із Дніпра побував у всіх країнах світу! (6)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (4)

•  У Дніпрі яскраво відзначать 128-у річницю міського трамвая (4)

•  Середня зарплата в Україні зросла: Дніпро у п'ятірці лідерів (3)

•  У Дніпрі оновлюють колії та зупинки для запуску нових низькопідлогових трамваїв у межах флагманського проєкту «Рух без бар’єрів» (3)

•  У Дніпрі на Великій Діївській зіткнулись ВАЗ та мотоцикліст: водій двоколісного в лікарні (відео моменту) (3)

•  На сцені ДніпроОпери стався яскравий вибух (3)

•  «Одна з причин — руйнування Каховського водосховища». Цьогоріч аномально рано зацвіла річка Дніпро. Що каже фахівець (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
5
млн евро на нові тролейбуси витратить місто у 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті