Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 02 червня 2024
15:08

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі триває очищення річки Гнилокіш. За що місцеві мешканці можуть отримати штрафи?

|«« «« »» »»|

У Дніпрі комунальники продовжують очищувати Гнилокіш. Нині з шести кілометрів пройшли 2 900 метрів. Річку очищують від мулу та чагарників. Це дозволило поглибити її у деяких місцях до трьох метрів. Наразі очищення проводять по вулиці Гусиній. Усі роботи планують завершити до кінця року.

Місцями комунальники працюють вручну, адже під’їхати технікою неможливо через забудову.

«Очищення річки дає результати: дніпряни, які мешкають безпосередньо біля Гнилокішу, повідомили, що у них з підвалів відійшла вода, яка стояла там десятиліттями. Частково проблему з підтопленнями очищення річки вирішить», – зазначив заступник міського голови Михайло Лисенко.

Чиновник додав, що чимало скарг до міської влади надходить через сморід від річки Гнилокіш:

«Місцеві мешканці самі роблять каналізації з випуском у воду. Відповідь на запитання «Чому у нас тут погано пахне?» – ви самі брудните у себе під носом. З цими людьми розбиратимуться компетентні органи. А цю вигрібну яму ми засиплемо».

Людям, які вивели вигрібні ями до річки Гнилокіш, доведеться сплатити штраф від 340 грн до 1360 грн. Якщо ж таке підключення виявлять у юридичної особи або фізичної особи-підприємця, штраф становитиме до 1700 грн.

Крім того, дані про порушника надішлють до Державної екологічної інспекції Придніпровського округу. Остання визначать розмір збитків довкіллю, який порушнику доведеться також сплатити, розповів заступник директора департаменту, начальник управління охорони навколишнього середовища департаменту екологічної політики ДМР Ярослав Крисько.

«Гнилокіш відіграє функцію дренажного зливового каналу для відведення дощових вод. Санітарний стан цієї річки викликає велике занепокоєння: побутові відходи на берегах та у водоймі. Зокрема, у 2020-му ми виявили 8 стихійних звалищ, з яких вивезли 600 тонн сміття. Але основна причина – каналізаційні води приватних домоволодінь. Ми закликаємо мешканців ліквідувати такі підключення самостійно», – додав Ярослав Крисько.

Gorod.dp.ua на Facebook.


сосед  (08.10.21 10:10): река днепр превращяется в болото, о чём тут разговор ??? Відповісти | З цитатою
ViOl  (08.10.21 06:34): Не забудьте зарыбить ,мальком осетра. Відповісти | З цитатою
горожанка  (07.10.21 19:49): На Богомаза , в районе домов №194 и 196 (2-й Левобережный) лепят новую автостоянку и мойку. При этом Гнилокиш засыпали шлаком и залили асфальтом практически наполовину!!! Пешеходную дорожку между частным сектором и массивом (дети в школу ходили по ней) разрушили, а новую не оборудуют: либо по строймусору нужно идти, либо по проезжей части. Беспредел очередных "косильщиков" денег. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 2
Гэндальф Серый  (07.10.21 16:28): Реку надо переименовать ! С таким названием будущего нет ! Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
яяя  (07.10.21 15:50): так там нужно централизованную канализацию делать! из-за высокого уровня грунтовых вод нам нет возможности копать выгребные ямы. Может поэтому местные жители пускают канализационные стоки в Гнилокиш? Відповісти | З цитатою | Обговорення: 2
1111  (07.10.21 15:35): Ливневые канализации не воняют. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
406
будинків ОСББ та ЖБК оновлені у Дніпрі у 2023 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті