Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 04 червня 2026
15:08

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Ветки, бутылки и даже ковры: что находят коммунальщики в ливнёвках Днепра

 Ветки, бутылки и даже ковры: что находят коммунальщики в ливнёвках Днепра

Днепровские коммунальщики очищают ливнёвки и канал Гнилокиш.

Городские службы готовятся к возможным осадкам и предпринимают все необходимые действия для того, чтобы в Днепре не случилось подтопления улиц. Об этом на своей странице в Фейсбуке написал заммэра Днепра Михаил Лысенко.

Только за первый день октября коммунальные службы проделали значительный объем работ по очистке дождевой канализации. Так, за день было отработано несколько адресов, где рабочие убрали мусор из ливневок и связанных с ними коммуникаций. Во время очистки, коммунальщикам было чему удивляться: они доставали не только привычные корни деревьев, механический мусор но и… старые ковры, которые по неизвестным причинам оказались в канализации.

Также муниципальные службы работали на территории речки Гнилокиш. Коммунальщики с помощью спецсредств из канала удалили ил. Он мешал воде циркулировать по реке и обновляться, из-за чего на месте возникал застой.







Gorod.dp.ua на Facebook.


местный  (04.10.21 13:58): А чистили бы как положено 2 раза в год, а не один раз в 10-15 лет, не было бы такого скопления хлама и такого подтопления.
И насчет расчистки Гнилокиша, там только видимость работы (( от хлебзавода до проспекта воронцова демонстративно навалили кучу мусора на берегу, но в самое речке дикие завалы из мусора и веток.
Відповісти | З цитатою
Пеннивайз  (04.10.21 09:15): Теперь вы понимаете, почему я такой злой?.. Відповісти | З цитатою
днепр  (03.10.21 21:12): Респект пацанам...дай бог вичестим и ливневки и реку... Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (25)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (8)

•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (7)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (5)

•  У Дніпрі продовжують програму термомодернізації житлових будинків (4)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  Підтвердили сказ: на працівника підприємства на Дніпропетровщині напав безпритульний пес (3)

•  У Дніпрі прокуратура через суд зобов’язала знести незаконну автостоянку (3)

•  Бензин із біоетанолом не призведе до подорожчання пального - Мінекономіки (2)

•  Популярна TikTok-блогерка з Дніпра загинула у моторошній ДТП на Кіровоградщині (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
373
ремонти у будинках ОСББ/ЖБК за 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті