Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 26 липня 2025
04:06

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Насадження конопель виявили поліцейські Дніпра на території приватного домоволодіння

Насадження конопель виявили поліцейські Дніпра на території приватного домоволодіння

Під час обшуку у дворі будинку у Чечелівському районі правоохоронці виявили 54 нарковмісні рослини висотою близько двох метрів.

30 серпня, в рамках операції «Мак», оперативники відділення поліції № 6 Дніпровського районного управління поліції провели санкціонований судом обшук у домоволодінні, яке належить 41-річному місцевому жителю.

Кущі конопель вилучили, їх зразки направили на експертне дослідження.

За вказаним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування снотворного маку чи конопель). Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Вирішується питання про вручення чоловіку повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу.
Триває слідство.


Gorod.dp.ua на Facebook.


Андрей Белоусов  (02.09.21 22:11): Счастье для всех даром... Відповісти | З цитатою
NET  (02.09.21 14:48): все, кто написал травка это не наркотик, имеет право выращивать. желаю Вам одного чтобы Ваши дети и внуки никогда не употребляли. это горе родителям, а Вы чушь пишите. Відповісти | З цитатою
Растаман  (02.09.21 10:56): Дайте точный адрес! Відповісти | З цитатою
Таксист  (02.09.21 09:47): Трава не наркотик ! Відповісти | З цитатою
А если  (01.09.21 21:31): А если бы нефть нашли ? Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  Про роботу автобусів №6К та №9К (6)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
210
років від дня народження відомої письменниці Олени Андріївни Ган

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті