Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 28 квітня 2025
16:09

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Мешканці Діївки та Червоного каменю потерпають від тліючого сміттєзвалища

Мешканці Діївки та Червоного каменю потерпають від тліючого сміттєзвалища

Палаюче сміттєзвалище прямо під вікнами. Мешканці Діївки та житлового масиву Червоний камінь потерпають від постійно тліючого смітника, який розкинувся між вулицями Кондратюка та Орбітальною.

Чимала балка заповнена будівельними та побутовими відходами. Плюс — до неї часто скидають сухе листя та гілки. А це тільки допомагає підтримувати процес горіння. На місце вирушив наш Єгор Ромахло аби розібратися, чому проблема не вирішується роками.

Задихаються через вічно тліючий смітник. Це стихійне сміттєзвалище — головний біль усіх мешканців Діївки. Адже з початком весни тут постійно трапляються пожежі, дим від яких накриває весь район.

Цілі терикони побутового та будівельного сміття знаходяться у кількох сотнях метрів від найближчих будинків. І навіть під дощем відходи продовжують тліти. Можна лише уявити, що тут відбувається у суху погоду.

Пані Ольга живе за кілька кілометрів від звалища — на великій Діївській. Та і на цій відстані завжди відчуває, коли починає горіти сміття.

І навіть посеред білого дня балкою не соромляться курсувати вантажівки зі сміттям. Стихійне звалище користується у сірих перевізників чималою популярністю вже близько 10 років.

Екологи б’ють на сполох. Мовляв, сусідство з тліючим сміттєзвалищем — небезпечне для здоров’я. Адже навіть нетривала прогулянка поряд може викликати алергію.

Окрім небезпеки для життя, відходи повністю вбивають землю. Навіть якщо їх прибрати, природі знадобиться не один рік для повного відновлення. А у цьому випадку забруднено щонайменше 50 тисяч квадратних метрів! Такі масштаби лиха й затягують процес ліквідації звалища, кажуть міські чиновники.

Додають — чистину відходів начебто вже прибрали. Усе інше — тільки після того, як правоохоронці знайдуть винуватців, а Державна екологічна інспекція порахує завдані збитки. З приводу ж тліючого сміття у мерії кажуть — це питання не до них.

Рятувальники зізнаються, подібної роботи чимало. З початку року вже загасили понад 200 пожеж на сміттєзвалищах області.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Домовенок Кузя  (19.04.21 15:37): А где же Маштак Котовский? Это его вотчина. Відповісти | З цитатою
Не гадь там,  (16.04.21 16:00): где живёшь. "Страдают" они. Из 100% местных жителей только 5, от силы 9% выкидывают туда мусор. Установить их - не вопрос. Вопрос в том, что всем остальным пополам. Ну, тогда дышите и не жалуйтесь. "Такие масштабы бедствия и затягивают процесс ликвидации свалки, говорят городские чиновники", но ничего не делают для отлова местного ***, привыкшего гадить у себя стойле. Відповісти | З цитатою
Танк  (16.04.21 15:11): Интересно, от какой свалки страдают от непреходящей в воздухе гари (смога) жители ж/м Парус-2 ? Відповісти | З цитатою
есть мнение, что  (16.04.21 14:47): ветки и сухие листья в эту балку принесли с Победы. Или с Признепровска. Или ещё откуда-то, но только не из соседних дворов Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
125
років від дня народження Володимира Васильовича Самодриги – видатного архітектора, чиї будівлі відомі кожному мешканцю Дніпра

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті