Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
сб, 17 апреля 2021
15:48

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Центр сучасної культури у Дніпрі перетвориться на «Дім Європи»

|«« «« »» »»|

У березні та квітні 2021 року Центр сучасної культури стане регіональним представником Дому Європи у Дніпрі. Тут проходитимуть презентації програм і грантів від Європейського Союзу, воркшопи, концерти, дискусії та кінопокази.

25-26 березня у будівлі Центру сучасної культури (Крутогірний узвіз, 21а) відкриється поп-ап хаб House of Europe — тимчасовий простір, який створюється у регіонах, щоб розповісти містянам більше про можливості у Європейському союзі та проєкти ЄС в Україні.

Зосереджується діяльність хабу на креативних індустріях, медіа, медицині, освіті, роботі з молоддю, темі інновацій та соціального підприємництва. Під час перебування поп-ап хабу у Дніпрі проводитимуться воркшопи, кінопокази, концерти, лекції, вечірки та дискусії. У Центрі сучасної культури з'явиться інформаційний стенд House of Europe із бібліотекою та лаунжзоною. Протягом місяця представники організації розповідатимуть відвідувачам про різноманітні можливості: у хабі можна дізнатися про гранти, програми й навчитися подавати заявки.

Кульмінацією для цієї тимчасової резиденції «Дому Європи» у Дніпрі буде фестиваль House of Europe, що відбудеться 15-16 травня. Це міжнародна конференція для стартапів у креативних індустріях України та ЄС. Засновники стартапів, куратори, архітектори, дизайнери, видавці, режисери та урбаністи розповідатимуть про власний досвід, інновації, сучасні тенденції, особливості розвитку індустрій в Україні та взаємодію з європейськими інституціями.

Крістіан Дімер
Крістіан Дімер

«Україна не обмежується Києвом. Україна — це тисячі міст, містечок і сіл. Ми хочемо, щоб вони також долучилися до європейських проєктів, і тому йдемо до них. Раз на рік ми “позичаємо” креативний хаб у регіональному центрі, щоб стати ближчими», — говорить Крістіан Дімер, керівник програми у House of Europe.

«Дніпро відрізняється певною відстороненістю від глобальних процесів, образ закритості переслідує його ще з радянських часів. Ми як культурний центр прагнемо зв'язати місто зі світом через реалізацію проєктів у співпраці з міжнародними інституціями. Тому відкриття поп-ап хабу Дому Європи — це один із перших важливих кроків для досягнення цієї великої цілі», — розповідає співзасновник Центру сучасної культури у Дніпрі Андрій Палаш.

Андрій Палаш
Андрій Палаш

Детальну програму поп-ап хабу та фестивалю організатори оголосять наприкінці лютого.

Офіційне відкриття поп-ап хабу відбудеться 25 березня. Події в рамках хабу проходитимуть до 16 травня включно.

Усі заходи будуть безкоштовними, а до деяких можна буде долучитися онлайн.

Підписуйтесь на події Дому Європи у Дніпрі у Facebook.

Центр сучасної культури у Дніпрі — це культурна інституція міжнародного рівня, де поєднуються нові технології, медіа, сучасне мистецтво та неформальна освіта. Незабаром тут функціонуватимуть декілька публічних просторів: галерея, медіа-зона, сучасна бібліотека, коворкінг, івент-простір, лекторій, офіси для інших культурних інституцій, майстерні та кафе.

House of Europe — програма Європейського Cоюзу, створена для підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. House of Europe фінансує стажування, навчальні подорожі, резиденції, розвиток інфраструктури та культурні ініціативи української молоді. Щороку організація обирає нового регіонального партнера. У 2020 році партнером Дому Європи була Платформа взаємодій «Простір» у Рівному.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярные*:
 по комментариям | просмотрам
•  Воруют и сбрасывают в реку: в Днепре истребляют электросамокаты для аренды (70)

•  Юрий Скребец: «Сейчас наша область на 4 месте по заболеваемости и мы почему-то не в красной зоне» (63)

•  Женщину, которая ударила сожителя ножом, чтобы защитить себя и дочь, отправили под домашний арест (54)

•  «Стоп метро!» — листовки с таким призывом появились вдоль всего проспекта Яворницкого (41)

•  Яблоку негде упасть: весь Днепр проводит выходные на набережной (39)

•  В Днепре на Павлова грузовик переехал пожилую женщину: видео момента ДТП (37)

•  Власть заглянет украинцам в кошелек: требования к предоставлению субсидий ужесточат (37)

•  Растаможка авто будет стоить 1000 евро: Рада приняла законы о «евробляхах» (36)

•  Скупились на 3000 гривен: в Днепре девушки нашли банковскую карту и устроили шопинг (32)

•  В Днепре на Монастырском острове выпустили более 900 летучих мышей (31)


* - за 7 дней | за 30 дней | Подробнее
Цитата:
Я готов работать со всеми
Борис Филатов.

Источник
Цифра:
165
лет со дня рождения нашего легендарного земляка, «Отца запорожского казачества», неутомимого исследователя нашего края, основателя в его

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте