Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 18 травня 2024
12:14

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

«Білі» плями в елементах благоустрою Дніпра

|«« «« »» »»|

У Дніпровській міській раді в рамках чергового засідання комісії Громадського контролю депутати, громадськість та представники департаментів обговорили актуальні питання з облаштування в місті елементів благоустрою.

За словами депутата міськради Миколи Слободянюка, це чи не найжвавіша тема, і в інформаційному просторі лунає багато критики на адресу міської влади:

«Наприклад, вулиці під час реконструкції роблять непроїзними, а це ніби незручно. Люки, плитка провалюються, каналізація не справляється, вулиці змиваються, задорого лавочки встановлюють тощо. Зібралися на таку дискусійну зустріч, щоб почути обґрунтовані відповіді, які допоможуть зрозуміти, чи є критика доцільною».

Серед порушених під час засідання питань – дотримання норм доступності під час ремонтів, заміна люків, стан дощової каналізації, плитки на відремонтованих вулицях тощо.

Зі свого боку заступник міського голови Михайло Лисенко зазначив:

«У цілому Дніпро серед інших великих міст України виглядає непогано. За чотири роки повністю благоустроїти, відремонтувати всі мережі й комунікації, тобто виконати увесь необхідний об’єм робіт неможливо. Тим, що вдалося зробити, відносно задоволений. Утім, є багато ще над чим працювати. Це передусім мережі водопостачання, електропостачання. Загалом, якщо раніше в комунальній сфері найгострішою проблемою були непрацюючі ліфти, то нині її не існує».

Водночас головний архітектор Дніпра Дмитро Волик роз’яснив, чому раніше проїзні вулиці зараз роблять пішохідними (вул. Короленко, пл. Шевченка). Це не ноу-хау дніпровської влади, а шлях, за яким пройшли цивілізовані міста світу.

«Вже давно доведено, що кількість смуг руху не забезпечує комфорт у пересуванні. Дніпро формував свою транспортну структуру ще за радянської парадигми, коли прерогатива віддавалася максимальному перерізу проїжджої частини. Але світові урбаністичні дослідження доводять, скільки б не було смуг, вони все одно будуть усі заповнені транспортом.

З іншого боку, комфортність мешканців напряму залежить від формування суспільного простору – вулиць. За сучасною урбаністикою, піраміда пріоритетів висуває передусім комфортність пішоходів, далі велосипедистів, громадського транспорту і вже потім – автомобілістів. Дніпро переймає світовий досвід, який довів свою ефективність», - підкреслив Дмитро Волик.

Щодо Селянського узвозу після рясного дощу, то за словами Михайла Лисенка, на хід ремонтних робіт це жодним чином не вплинуло.

«Коли там були бетонні плити, вода спускалася ними і розмивала усе навкруги. Зараз укладаємо великий зливовий колектор, який збиратиме всю дощову воду. А з приводу «змитої вулиці», то коли йде дощ, він змиває ґрунт не тому, що це погано, а через те, що там нема ще нового асфальтового покриття. За півтора-два місяці ми закінчимо цей об’єкт і мешканці побачать, що немає ніяких проблем», - наголосив представник мерії.

Депутат міськради Северин Маринчук цілком задоволений засіданням комітету Громадського контролю:

«Було озвучено багато достатньо «гострих» питань по темі благоустрою, які передусім цікавлять містян. Представники профільного департаменту та інших служб міськради не ухилялися від відповідей і чітко усе пояснили. Загалом сподобався такий формат відкритого спілкування».

Gorod.dp.ua на Facebook.


Оля  (28.08.20 12:16): Все что пытается сделать в рамках благоустройства Днепра получается только разруха. Этим должны заниматься специалисты в сфере благоустройства а не лица нац корпуса благоустрий которых наделил и правами полицейских. Вот и получается что вместо пешеходных дорожек с брусчатку получается опасная зона для пешеходов. На гули королевой это вообще абзац асфальт вздумается не смешно. А попили зелёные деревья за 140и144 на донецком шоссе сухостой оставили куча спиленых веток зелёных мусора а главное детские качели так и оставили на коллектора отопления отвода канализации. И только депутат шевченко уже за август трижды проводит прямо под окнами дискотеки. Люди надо выбрать такого мера который понимает и знает что зелёные деревья обрезать с июня по октябрь нельзя они уже весной превратятся в сухостой. А люди без отопления это же пустяк сколько ещё этот филатов будет издеваться над жителями Днепра. Відповісти | З цитатою
Сергей.  (28.08.20 10:48): Это лапша для тех кто не может проверить. Пример, Венгрия город Дьер. Весь центр пешеходный. Но? Только старого города. Т.К. его еще называют маленький Париж. Маленькие кривые мощеные улицы. На улицы с транспортом не кто не замахивается. Відповісти | З цитатою
Сема.  (28.08.20 10:39): Ярмарковий узвіз, в центре города полная Ж...А. У Вас глаз нету? Відповісти | З цитатою
Лидия  (28.08.20 09:48): А тротуаров для людей, как не было так и нет. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
ж/м  (28.08.20 08:08): Какие-то скучающие лица у некоторых присутствующих:(
Лица оживляются, когда в руках появляется… телефончик:)))
Відповісти | З цитатою
Гражданин  (28.08.20 07:21): Ну и сделайте крестьянский спуск пешеходным (только для крестьян - по удостоверениям) , а ул.Короленко оставьте для проезда транспорта. Відповісти | З цитатою
Ulv  (28.08.20 07:14): Что касается пешеходных улиц в "цивилизованных городах мира", то скопировали только внешнюю, дешевую часть. А то, что траффик в этих городах (Осло например) пустили в туннели под пешеходными бульварами, наша власть предпочла не замечать, ибо дорого Відповісти | З цитатою
днепр  (28.08.20 00:19): "...мировые урбанистические исследования доказывают", что необходимо делать съезды для остановок общественного транспорта чтобы пробок меньше было... Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
років палацу культури «Шинник»

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті