Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 09 червня 2025
03:58

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Кабмин увеличил зарплаты бюджетникам из-за повышения минималки

Кабмин увеличил зарплаты бюджетникам из-за повышения минималки

Кабинет министров Украины на сегодняшнем заседании повысил должностные оклады бюджетникам в связи с повышением минимальной зарплаты до 5 тыс. грн с 1 сентября.

Об этом написал в своем Telegram-канале присутствующий на заседании нардеп Алексей Гончаренко, передает УНН.

"Кабмин повысил должностные оклады (тарифные ставки) бюджетникам, в связи с повышением минимальной зарплаты с 4723 грн до 5000 грн с 1 сентября. Должностной оклад (тарифная ставка) 1 разряда теперь будет 2225 грн", - написал Гончаренко.

Также он добавил документ правительства, в котором отмечается, что наибольший должностной оклад будут получать работники 11-го тарифного разряда - 4383 грн.



Gorod.dp.ua на Facebook.


педагог  (27.08.20 11:28): Смотрю и плАчу. Что можно требовать от работника с такой тарифной ставкой? Відповісти | З цитатою
Павел Днепр  (27.08.20 03:15): Рак падет на племя ваше , кровосиси . Відповісти | З цитатою
ну  (26.08.20 17:56): а остальные типа не люди? Відповісти | З цитатою
cahbe  (26.08.20 16:05): а 4383 уже больше 10035? Не может не радовать. Відповісти | З цитатою
Сидорова коза  (26.08.20 14:40): Мабуть вони без цыцькы рослы.. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 2
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі на Метробудівській водій Audi збив з ніг пішохода, який перебігав дорогу: відео моменту (23)

•  На часі: що кажуть містяни про ремонт трамвайної колії у центрі Дніпра (16)

•  Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Дніпрі (13)

•  Історію Дніпра пропонують вести від 14 століття (10)

•  Ще одна перемога для Дніпра: мерія вирішила багаторічну проблему водопостачання мешканців по вул. Мандриківській, 136 (7)

•  У Дніпрі стартує масштабний ремонт трамвайної лінії: Трамваї №1 призупинять рух до листопада (оновлено) (6)

•  У дніпровських музеях відновили два рідкісні автомобілі (6)

•  На площі Героїв Майдану водійка Audi переплутала педалі і спровокувала масову ДТП (відео моменту) (6)

•  Укрпошта стане банком: Рада прийняла закон про фінансову інклюзію (5)

•  У Дніпрі на Робочій Mercedes на пішохідному переході насмерть збив жінку: відео моменту (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
9
млн евро на нові трамваї витратить місто у 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті