Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 20 червня 2025
22:33

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Міськрада заявила, що інформація про скасування оплати за парковку - фейк

Міськрада заявила, що інформація про скасування оплати за парковку - фейк

У соціальних мережах поширюється хибна інформації щодо відміни оплати за паркування на платних паркувальних майданчиках міста! Паркувальні майданчики працюють у звичному режимі.

Наразі відбуваються різні судові процеси. Сьогоднішнім рішенням апеляційного суду відмінено рішення про розрахунок вартості послуг паркування, яке до того вже було визнане таким, що втратило чинність, рішенням Виконкому Дніпровської міської ради. При цьому, повного тексту судового рішення наразі немає.

Концепція «Єдиного паркувального простору» продовжує функціонувати в стандартному режимі. Тарифікація обґрунтована та встановлена на 140 паркувальних майданчиках, які розташовані виключно у центральній частині міста.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Анатолий  (05.01.21 17:16): а что такое фейк ? Відповісти | З цитатою
Юрий  (21.11.20 08:30): По всем дворам ночью обклеили авто фейковыми предупреждениями типа от Филатова что с 01 января во дворе своего! дома бесплатно *** поставишь авто, гы, голосуем, но Боря ж не дурак такое перед выборами выкатить? Відповісти | З цитатою
Жрец  (01.09.20 08:51): А во насчет Центрального моста, это лучше чем было раньше намного. Попередники бы просто все с**** ли бы, построив очередной горе фонтан, я не преверженец Бориса, но он "сделал" больше чем за все 26 лет вместе взятых, может че и "заработал", но и городу дал второе дыхание. Он пока лучший из всех мэров Днепра.
К примеру вместо рекламных бикбордов , тротуары во дворах чинят, вернее строят, чинить там уже нечего, тоже реклама, но это же лучше чем студенты в рекламных футболках раз в пять лет мусор возле домов под окнами собирают, правда ж?
Відповісти | З цитатою
ага  (01.09.20 08:28): Слава К О рбану даласу, днепряне просто не хотят платить **** в офшоры. Відповісти | З цитатою
Житняк  (31.08.20 13:32): Полный треш, за Филю готовы голосовать 40%,а за его партию 20% и опять же за ЗЮ 20% а за евонного мера 12%, социологи просто хренеют, кому нужны такие опросы??? Відповісти | З цитатою
Виктор  (31.08.20 08:47): После такого ремонта Центрального моста и платных парковок нет желания голосовать за Филатова. Відповісти | З цитатою
йцукен  (29.08.20 07:51): Рукоплещу такому решению суда. Сам никогда не платил за парковку и платить не собираюсь. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Доктор Хаус  (28.08.20 12:49): выборы, выборы ,кандидаты п...ы!!! За Филатова готовы проголосовать 48,5% тех, кто определился и намерен принять участие в выборах. Рейтинг других кандидатов значительно ниже. Так, за экс-нардепа от "Оппоблока" Александра Вилкула могли бы проголосовать 14,9% избирателей, за местного политика Загида Краснова - 13,4%, где вы видели эти 48% которые нарисовал брюхатый? Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
.  (27.08.20 09:56): А Филя обЫделся на президента, потому что его не пригласили на встречу... Сам, с@ка, поливает его грязью при каждом удобном случае, а тут, ах***, обиделся!!! Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Антон  (27.08.20 09:28): Парковки бесплатные, есть решение суда.
А то,что Филатов всех вертел, в том числе и суд, его личные проблемы.
Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1 2
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
1 689 000
євро вартість одного сучасного трамвая

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті