Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 09 червня 2025
06:26

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Розпочато реформу регіональних прокуратур: у першому етапі атестації візьмуть участь понад 270 прокурорів Дніпропетровщини

Розпочато реформу регіональних прокуратур: у першому етапі атестації візьмуть участь понад 270 прокурорів Дніпропетровщини

З 2 березня 2020 року розпочнеться перший та другий етапи атестації прокурорів регіональних прокуратур. У тестуванні виявили бажання взяти участь 3697 прокурорів, 274 з них – працівники апарату прокуратури Дніпропетровської області.

Протягом 4 днів прокурори складатимуть іспити у формі анонімного тестування на знання та вміння у застосуванні закону і відповідність здійснювати повноваження прокурора, а також на загальні здібності та навички.

Нагадаємо, тестування проводиться в рамках атестації прокурорів на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури».

Загалом атестація прокурорів відбувається у кілька етапів і полягає в перевірці професійних компетенцій і загальних здібностей, а також відповідності вимогам професійної етики та доброчесності. Останній етап проходитиме у формі співбесіди та включатиме в себе виконання ситуаційного завдання.



Gorod.dp.ua на Facebook.


Павел Днепр  (03.03.20 19:19): А "экзамены" будут сдавать в конвертах или по безналу ? Відповісти | З цитатою
сторож  (03.03.20 15:11): Обращаюсь к журналистам, внедритесь в ряды анонимно сдающих и пройдите тесты вместе с ними. Потом мы вас поздравим с успешно пройденными тестами и станете журналистом- прокурором. Відповісти | З цитатою
Хм  (02.03.20 09:27): Отжаться, проплыть, подтянуться и пробежать? Відповісти | З цитатою
я  (29.02.20 17:08): А зачем аттестовать? Имхо, чем умнее прокурор тем больше от него вреда Відповісти | З цитатою
Будущий Пенс  (28.02.20 23:09): А сколько надо занести, сказали на пальцах? Відповісти | З цитатою
Сын израилев  (28.02.20 20:27): Таки да, результат на лицо. Відповісти | З цитатою
уа  (28.02.20 18:29): ох насмешили...переатестация)) уже полицию переатестовали Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі на Метробудівській водій Audi збив з ніг пішохода, який перебігав дорогу: відео моменту (23)

•  На часі: що кажуть містяни про ремонт трамвайної колії у центрі Дніпра (16)

•  Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Дніпрі (13)

•  Історію Дніпра пропонують вести від 14 століття (10)

•  Ще одна перемога для Дніпра: мерія вирішила багаторічну проблему водопостачання мешканців по вул. Мандриківській, 136 (7)

•  У дніпровських музеях відновили два рідкісні автомобілі (6)

•  На площі Героїв Майдану водійка Audi переплутала педалі і спровокувала масову ДТП (відео моменту) (6)

•  Укрпошта стане банком: Рада прийняла закон про фінансову інклюзію (5)

•  У Дніпрі засуджена ексочільниця МСЕК працевлаштувалась у госпіталі ветеранів війни (4)

•  У Дніпрі стартує масштабний ремонт трамвайної лінії: Трамваї №1 призупинять рух до листопада (оновлено) (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
10
грн. вартість проїзду в електротранспорті та метрополітені з січня 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті